22. února 2004

Utkání 50. kola extraligy komentuje Ervín Schulz

PLZEŇ - VSETÍN 6:2 (1:0, 4:0, 1:2) Konec zápasu
60:00
Konec zápasu. Vsetín sice v poslední části využil dvě přesilovky, ale domácí si svůj náskok pohlídali.
58:20
Vsetín hraje přesilovku špatně. Domácí Výborný se dokonce dostal před brankáře Plška, zkoušel kličku, ale neuspěl.
57:18
Plzeňský Špaňhel je vyloučen na dvě minuty za hru vzsokou holí.
56:20
Vsetín hraje v plném počtu. V druhé části oslabení se naopak hosté dostali do brejku. Sedlák ale na Málka z bezprostřední blízkosti nevyzrál.
54:50
Plzeň využívá přesilovku pět na tři. Výborný naznačil střelu od modré, ale přihrál lépe postavenému J.Strakovi, který střílel do odkryté branky. Druhou asistenci si připsal M.Straka.
54:20
Vsetínský Frolo jde na trestnou lavici za zdržování hry. Plzeň bude hrát déle jak minutu přesilovku pět na tři.
54:15
Skvělým zákrokem zachránil brankář Plško hosty od další pohromy. M.Straka číhal nikým nekatakován u tyčky, odkud užuž zasunoval puk za Plškova záda. Vsetínský brankář se však stihl přesunout a betonem prostor vykrýt.
53:41
Plzeň si zahraje přesilovku. Za sekání je vyloučen vsetínský Kowalczyk.
50:40
Utkání v Plzni sleduje 8 097 diváků.
50:33
Domácí se už probrali ze šoku po dvou inkasovaných brankách. J.Straka se ocitl sám před vsetínským brankářem, ale ani nadvakrát ho nedokázal překonat.
48:08
Po delší době o sobě dali vědět plzeňští útočníci. Matějovský si vybruslil z pravé strany až před brankáře Plška, ale tísněn nestihl zakončit.
45:02
Vsetín se opět prosazuje v přesilové hře. Po přihrávce Němce zůstal u Málkovy pravé tyče zcela osamocený Sedlák a z bezprostřední blízkosti doklepl puk do branky. Druhou asistenci má Vak.
44:06
Hosté si zahrají další přesilovku. Na trestnou lavici putuje Výborný za hákování.
41:09
Vsetín využívá přesilovku. Málek jen vyrazil střelu Hudce a Polák doklepl puk do branky. Druhá asistence byla připsána Kowalczykovi.
40:58
Na trestnou lavici putuje Výborný z Plzně a vsetínský Demel oba za hrubost.
40:22
Vsetín si zahraje přesilovku. Za hákování je na dvě minuty vyloučen J.Straka.
40:01
40:00
Skončila druhá třetina. Plzeň dala v prostřední části čtyři góly v rozmezí šesti minut a odčarovala tak kouzlo brankáře Biegla. Ten v předchozích třech vzájemných duelech pustil jediný gól.
38:03
Vsetínští se dostali do dalšího brejku. Zprava najíždějící Hudec střílel golfovým úderem, Málek vyrazil ramenem.
37:22
Vsetínský Němec nyní zkoušel Málkovu pozornost překvapivou střelou od pravého mantinelu. Plzeňský gólman však jeho pokus skryl v lapačce.
34:19
Plzeňští kontrolují svůj náskok. Hosté se nyní několikrát dostali do útočné třetiny, ale vážněji Málka neohrozili.
30:19
Po pátém gólu odjel brankář Biegl na střídačku a nahradil ho Plšek.
30:19
Po dalších devatenácti vteřinách se prosadil J.Straka. Prodral se kolem levého mantinelu, vybruslil si před branku a Biegla prostřelil. Asistenci si připsal Paroulek.
30:00
Plzeňský Vostřák zvyšuje po přihrávce Jindřicha na 4:0. Vostřák nahazoval z těžkého úhlu puk před branku, kde si ho jeden ze vsetínských obránců srazil do vlastní branky.
27:19
Osmělili se i hosté. Od modré tvrdě pálil Kowalczyk. Brankář Málek jeho střelu betonem vyrazil do bezpečí.
26:59
Dobroň se proháčkoval až před Biegla, ten jeho pokus kryl. Vsetínský gólman po této akci zle vynadal svému obránci Frolovi, který nechal plzeňského útočníka trestuhodně osamoceného.
26:02
Plzeň využívá přesilovku. Andrašovský nejprve tečoval střelu M.Straky od modré, tu ještě Biegl vyrazil. Na druhý Andrašovského pokus už byl krátký.
24:40
Domácí budou hrát přesilovku. Za krosček je vyloučen Stantien.
24:16
Plzeňský Kracík střílí druhý gól. Po přihrávce M.Straky si Kracík vybruslil zpoza branky a téměř z nulového úhlu překvapil Biegla. Kracík vstřelil svůj premiérový gól v extralize.