2. utkání čtvrtfinálové série komentuje Jaroslav Martínek.

ZNOJMO - SLAVIA 1:4 (0:1, 1:0, 0:3) Zápas odehrán
Stav série: 1:1.
60:00
Konec utkání. Slavia vítězí díky výborně sehrané třetí třetině a vyrovnala sérii na 1:1 na zápasy.
59:50
Kuntoš tvrdě srazil Procházku a dostává trest 5 minut a do konce utkání. Vedoucího mužstva Slavia Petra Březinu zasáhl předmět vhozený na střídačku z bouřících ochozů. Březinu ošetřují, hráči Slavie se zlobí na diváky.
59:25
Je rozhodnuto, Slavia vede už 4:1. Tomica dorazil střelu Nováka, kterou Duba odrazil před sebe.
59:01
Slavia pojistila výhru gólem do práztdné branky. Beránek se dostal k puku a nahrál křížem na modrou Supovi. Ten se trefil bekhendem.
58:38
Duba je z branky venku, vhazuje se před Fraňkem a Znojmo hraje power play pět na čtyři.
58:37
Pojkar si málem srazil nahození před branku za Fraňkova záda. Uram dlouho motal obránce u mantinelu, pak ale sudí přerušili heu, protože se do sebe pustili Martinec se Soudkem. Oba aktéři šarvátky jsou vyloučeni za hrubost. Domácí si vybírají oddechový čas.
57:30
Slávisté už jen vyhazují puky do znojemského pásma. Znojemští se ale nemohou prodrat přes zahuštěné střední pásmo před Fraňka.
56:42
Slávisté všichni čekali ve středním pásmu, i když Antoš s pukem najížděl do pásma a mohl hledat přihrávkou spoluhráče. Hosté se už nikam neženou, jen rozbíjejí začínající nápor soupeře.
54:33
Snopkovu ránu zblokovali obránci, víc šancí si už domácí nevypracovali. Slavia je v pěti.
53:45
První znojemský útok sevřel soupeře, ale nedokázal se prosadit před brankou.
52:33
Obránce Kuntoš je vyloučen za nedovolené bránění, Znojmo bude mít příležitost vyrovnat v přesilovce.
51:22
Plášek udělůal šikovnou kličku Graňákovi a od pravého manitnelu si najel až k brance. Pak ale přihrával nepřesně Ludvíkovi.
50:41
Hosté přesilovku nevyužili, jen v závěru střílel od modré Novák. Tomica už puk nestačil tečovat a Duba si s ním poradil.
48:41
Slávisté hráli v šesti, Znojmo by mělo hrát přesilovku. Rozhodčí to ale přehlédli a vyloučili jen znojemského Erata, protože v šesti byli i domácí. K údivu domácích bude hrát přesilovku Slavia.
46:52
Slavia vede 2:1. Beránek se dostal k puku mezi kruhy a překvapil Dubu pohotovou střelou z otočky k tyčce. Nahrávku si připsal Hruška.
46:22
Pardavý otestoval Fraňka zdálky, gólman si poradil lapačkou.
45:12
Graňák skolil klasickým čistým bodyčekem Havíře u mantinelu.
44:01
Domácí si přidělávají problémy nepořesnostmi v obraně, slávisté jich ale nedovedli využít.
43:03
Dlouhý mohl jít do brejku, ale nezpracoval přihrávku, kterou mu golfovým úderem přes dvě pásma poslal Pojkar.
42:33
Plášek dlouho obhazoval Graňáka za brankou Slavie, pak se dostal ke střele, ale pálil mimo.
41:42
Beránkovu tvrdou ránu Duba vyrazil a puk pak zalehl před dojíždějícím Hruškou.
40:01
Začala třetí třetina. Stejně jako včera je stav po dvou částech 1:1, kdo vyhraje tentokrát?
40:00
Konec druhé třetiny. V závěru ještě zahrozil první útok Znojma, ale Franěk branku uhájil. Domácí přidali na důrazu, hraje se velmi tvrdé utkání. Šancí bylo dost na obou stranách, úporný boj se ale jen občas zvrhne v rychlý hokej s oboustrannými brejky.
38:48
Aktivní Tomica měl obrovskou šanci. Po buly se dostal puk před branku, Duba byl u druhé tyčky a Tomica mohl střílet do odkryté sítě. Dva obránci ale včas jeho pokus zablokovali a puk skončil vedle.
38:00
Tomica objížděl branku a sanžil se překvapit Dubu střelou z úhlu mezi betony. Znojemský gólman byl ale pozorný.