4. utkání čtvrtfinálové série komentuje Miroslav Najdek

TŘINEC - ZLÍN 2:3 (1:0, 1:1, 0:1 - 0:0). Po samostatných nájezdech.
Stav série 2:2
70:00
Melenovský nedal, střelu po ledě Murín příložníkem střelu po ledě vyrazil. Zlín vyhrává 3:2 po samostatných nájezdech.
70:00
Leška 1:3 - jel na bránu a švihem kolem lapačky prostřelil Vojtka.
70:00
Janků htěl napodobit Kropáče, ale Murín srazil betony - 1:2
70:00
Balaštík od pravého mantinelu najel před Vojtka a střelou nad lapačku - 1:2
70:00
Polanský se pokusil o blafák, položil si Murína na led, ale bekhendem minul - 1:1
70:00
Hamrlík si najel k levému mantinelu, vrátil se k brance a kolem lapačky Vojtka vyrovnal.
70:00
Kropáč prostřelil Murína. Před brankovištěm vypálil mezi Murínovy betony.
70:00
Prodloužení nerozhodlo. Hráči jej povinně odbruslili, následují samostatné nájezdy!!
67:35
Domácím zatrnulo, když Hlinka ze středního pásma napálil puk na zadní mantinel, odkud se odrazil před branku a mnoho nechybělo, aby se odrazil od Vojtka do branky. Domácí gólman ale zachoval klid a stačil kotouč zalehnout.
66:30
Hraje se velice opatrně, jakoby hráči čekali na nájezdy. Puk se většinou pohybuje kolem mantinelu. Brankáři jsou téměř bez práce.
63:10
Hosté se ubránili. Domácí nedokázali udržet puk v třetině, přesto mohli rozhodnout. Žabkovu střelu Murín vyrazil před sebe, k puku se dostal Pavelek. Ten ještě poslal přihrávku volnému Štefankovi, jenž z pravého kruhu minul poloprázdnou branku.
61:10
Hosté vstoupili do prodloužení aktivněji. Blaťákova rána proletěla kolem levé tyče a Barinkovu střelu poslal Vojtek vyrážečkou vedle branky. Třinečtí ale zahajují přesilovku. Malinský vysunul Martynka a toho v dobré pozici před Murínem podrazil Hlinka. Hraje se čtyři na tři.
60:01
Začalo prodloužení. Oba týmy hrají se dvěma obránci a se dvěma útočníky.
20:02
60:00
Hráči odjíždějí do šaten, podruhé v letošním play-off se bude prodlužovat.
59:57
Vyrovnáno - 2:2. Vojtek leží před branko na zádech, před ním leží zoufalý Žabka a hosté se radují. Podařilo se jim v power-play vyrovnat. Po Leškově přihrávce střílel Balaštík a kolem vyrážečky puk pronikl do branky. Uklízí se led. Dvakrát domácí vyhodili, drželi hosty daleko od branky, ale nakonec inkasovali tři vteřiny před vypršením 60. minuty.
58:35
Vhazuje se po pravici brankáře Vojtka, Murín je na střídačce. Hosté hrají power-play šest na čtyři.
58:16
Šance hostů na vyrovnání, zahajují přesilovou hru. Zadina je vyloučen za hákování.
58:06
Hosté jsou v plném počtu. Hra vůbec nepřipomínala přesilovku Třince. Hosté důrazně forčekovali a Zubíček dvakrát zaměstnal domácího brankáře, jednou dokonce střelou z vlastní třetiny.
56:06
Hosté se budou bránit v oslabení. Na trestnou lavici si šel sednout Hamrlík za krosček. Zkušený bek zbytečně a zcela netakticky fauloval domácího Polanského před vlastním brankářem.
55:00
Už je to jenom boj. Třinečtí hráči zuby nehty brání za vydatné podpory domácích fanoušků hubený náskok. Na hostech, kteří stáhli hru na tři útoky, už je vidět zjevná nervozita, puk je neposlouchá a do třetiny se snaží dostávat nastřelováním puků.
50:31
Hosté opět zatlačili třinecké do jejich třetiny. Ze všech míst ostřelovali Vojtkovu bránu. Pokud puk mířil na gólmana, stačil jej vyrazit domácí odrazit do bezpečí.
48:44
Při domácích stojí i potřebná dávka štěstí. Veselý přiklepl puk na modrou Zubíčkovi a puk se po jeho tvrdé ráně odrazil od horní tyče Vojtkovy branky.
47:52
Na Haškovu přihrávku si najel Kuchrczkyk, potáhl si puk až mezi kruhy. Jeho střelu těsně ad ledem však Murín levým betonem vyrazil.
46:24
Oba týmy hrají v pěti.
46:08
Vojtek vyrazil Barinkovu střelu před sebe, kde dojížděl Blaťák, ale Žabka stačil puk odpálit do bezpečí.
44:24
Hraje se ve čtyřech na obou stranách. Za třineckou brankou spolu urputně bojovali Jenáček a Všetečka a rozhodčí je preventivně poslal na trestnou lavici - oba za hrubost.
43:24
Opět proti sobě stáli Veselý a Vojtek. Veselého uvolnil přihrávkou na levý kruh Barinka. Veselého střelu do levého horního rohu zlikvidoval Vojtek bravurním semaforem.