4. utkání čtvrtfinálové série komentuje Michael Langr

SLAVIA - ZNOJMO 3:0 (1:0, 1:0, 1:0) Zápas odehrán
60:00
Konec utkání. Slavia vítězí a vyrovnává stav série na 2:2.
59:12
Domácí drží puk ve středním pásmu, kontrolují hru a nápor Znojma vůbec nepřipouštějí.
58:00
Znojemští se ve čtyřech hráčích tlačí dopředu a napadají, slávisté ale nezmatkují a v pohodě drží soupeře daleko od Fraňka.
56:56
Až teď se Barus dostal k puku před Fraňkem, kam mu nahrál Pucher. Barusova střela ale byla slabá, blokoval jej Kopecký.
55:46
Domácí se nikam netlačí, nechají hrát Znojmo, ale nepouštějí ho do pásma. Franěk je skoro bez práce.
54:26
Beránek zvyšuje na 3:0. Slávistický kapitán sebral puk od Antoše ve středním pásmu, najel si na levý kruh, podíval se, kde stojí Duba a pak ho prostřelil příklepem k bližší tyčce.
53:30
Nastřelený Toman je zpátky na ledě, slávisté ale výborně brání střední pásmo. Puky propouštějí za modrou, hráče však ne.
52:18
Uram posla jemnou nahrávkou ve středním pásmu do brejku Baruse, jehož střelu zprava ale Franěk pokryl.
51:44
Obránce Toman inkasoval tvrdou ránu pukem od Kuntoše a padl na led. Kuntoš jej trefil zřejmě do krku, znojemský hráč ale nakonec odjel po svých.
51:28
Po Ivanově ráně zleva předvedl Duba semafor, puk skryl v lapačce.
51:08
Soudek pálil od modré, u brankoviště výboirně tečoval Barus a trefil tyčku.
50:30
Erat zůstal s bolavou nohou na střídačce a leduje si ji, na ledě jej nahradil Mikulík.
49:48
Snopek se dostal k puku u tyčky, ale stříletl by jen z úhlu, takže zkoušel nahrát Ludvíkovi před branku. Tam se ale o útočnící hráče postarali domácí zadáci.
49:21
Po krátké kombinaci přesilovkové formace Znojma vyhodil Kadlec puk až před Dubu. Ve zbytku přesilovky se hosté neprosadili.
48:01
Velký nápor Znojma: Erat a Snopek ostřelovali Fraňka, ten odolal. Fanoušci hostů skandují "teraz to príde", na ledě je Uram s Pucherem a Pardavým.
47:21
Aktivního Ludvíka zastavil Hruška vysokou holí, Znojmo bude méít možnost snížit v přesilovce.
47:09
Až teď se po několika minutách přerušuje, Znojmo vyhazuje na zakázané uvolnění.
45:12
Ivan najížděl zprava do pásma, s jeho tvrdou střelou si Duba poradil.
44:30
Znojmu znovu patří úvod třetiny, ale výtečná slávistická defenziva nepouští útočníky do předbrankového prostoru.
43:59
Hraje se dlouho bez přesrušení, do šance se dostal Uram, ale Franěk vyrazil.
42:00
Střelec druhého gólu Sup ještě ve třetí třetině nebyl na ledě, zřejmě ho trápí nastřelený kotník z druhé části hry.
40:57
Domácí se už v přesilovce k ničemu nedostali, Znojmo je v pěti.
40:01
Začala třetí třetina. Slavia bude ještě necelou minutu hrát v pěti proti čtyřem.
40:00
Skončila druhá třetina. Slavii se sice přesilovka v závěru nepovedla, ale jinak byla ve druhé třetině lepším týmem. Hlavně v posledních pěti minutách výborným napadáním nepustila soupeře často vůbec z pásma.
38:57
Slávisté se nadlouho usadili v pásmu, Znojmo se z napadání soupeře nemohlo vymanit. Mojžíš fauloval v rohu Martince a je vyloučen za hrubost, Slavia bude hrát přesilovku.
37:56
Slavia nyní zmáčkla soupeře, hosté teď dokonce museli vyhodit puk na zakázané uvolnění.
37:00
Slávisté nyní kontrolují hru, velmi dobře napadají soupeřovu rozehrávku. Graňák poté, co se k němu dostal puk při forčekingu útočníků, trefil Dubu do masky.
35:30
Martinec s Hruškou výborně napadali a vytvořili si díky tomu šnaci. Antoš v pádu přikopnul puk bruslí od zadního mantinelu volnému Hruškovi, jenž střílel zblízka, ale trefil jen připraveného Dubu.
34:34
Uramova střela švihem skončila ve Fraňkově náručí. Pro dorážku už ho obránci nepustili.