5. utkání čtvrtfinálové série komentuje Jaroslav Martínek

ZLÍN - TŘINEC 8:3 (2:0, 1:2, 5:1). Konec zápasu.
Stav série 3:2.
60:00
Konec zápasu - 8:3. Zlín ve třetí třetině rozhodl. Po Balaštíkově brance na 6:3 se nechal do konce utkání vyloučit Polanský a domácí přidali další dvě branky. Leška se blýskl hattrickem.
58:49
Exhibice Zlína - 8:3. Zubíčkovu sřelu od modré tečoval za záda nešťastného Vojtka Martin Čech, který zasáhl do hry až ve třetí třetině.
58:44
Utkání se dohrává. Vojtek chytil Jenáčkou střelu.
57:04
Na 7:3 upravuje Karný. Vojtek neudržel Macholdovu střelu od modré a Karný naněkolikrát dopravil puk do sítě.
55:08
Štefanka srazil zlínského hráče, strhla se potyčka, nicméně Zlín bude hrát pět na tři. Na ledě přistála kromě dalších odpadků dokonce i bota.
55:00
Zlín hraje pětiminutovou přesilovku, ale nikam se nežene. Má nahráno.
54:12
Dlouhá pauza, zaplněným stadionem probíhá "mexická vlna."
54:12
Je hotovo - Balaštík dává na 6:3. Zlínský střelec se v nájezdu dva na jednoho trefil k levé tyči Vojtkovy branky. Asistence Nosek. Balaštíka pak srazil Polanský a bude navíc vyloučen do konce utkání.
53:52
Třinec je v pěti.
52:45
Žabka na modré sestřelil Barinku, ten v pádu přimáčkl k mantinelu hostujícího Haška, který si poranil koleno.
51:52
Bordowski poslal k ledu Lešku, zbytečné vyloučení Třince.
51:15
Veselý ze vzduchu tečoval Blaťákovo nahození - mimo.
51:01
Zlín yhazue na zakázané Uvolnění. Třinci zbývá devět minut.
49:51
Oba týmy jsou v pěti.
47:51
Ihned po rozehrání se hnal dopředu Bordowski a vysokou holí ho zasáhl do obličeje Jenáček. Je po přesilovce.
47:44
Na ledě zůstal zlínský Blaťák, mimo hru ho fauloval ho Kropáč a je vyloučen za sekání.
46:48
Zlín se ubránil. Třinec ale sehrál dobrou přesilovku. Největší šanci měl Janků, který tečoval Jančaříkovu střelu těsně mimo. Zlínští výborně bránili, zblokovali řadu střel.
44:48
Třinecká přesilovka - Vlach zasáhl vysokou holí Žabku.
44:12
Zlín opět vede o dvě branky - 5:3. Hamrlíkovu střelu vyrazil Vojtek před sebe, třinecký obránce se nezorientoval a proti Veselého dorážce byl Vojtek bezmocný.
43:30
Pokračuje dramatická bitva, třinecký kontaktní gól dal zápasu nový náboj. Výborně si vede dravý čtvrtý třinecký útok.
41:22
Třinec bleskově odpovídá - 4:3. Štefanka po Polanského přihrávce trefil od modré přesně levý horní růžek branky. Murínova lapačka máchla do prázdna.
40:28
Leška dokončil hattrick - 4:2. Šikovný zlínský centr nikým neatakován vyjel zpoza branky a propasíroval pod Vojtkem puk do branky. Asistence: Balaštík.
40:01
Byla zahájena 3. třetina.
40:00
Konec druhé třetiny. Hosté dokázali bleskově vyrovnat a měli i další šance, ale vedení na stranu Zlína vrátila Zubíčkova přesilovková trefa.
39:49
Třinec se ubránil.
38:53
Barinka nahrál Jenáčkovi, Vojtek střelu vyrazil, Jenáček se pokusil o dorážku, rovněž neuspěl.