Reportáž skončila 14. 3. 2004 20:45

ZNOJMO - SLAVIA
14. března 2004 v 17 hodin

7. utkání čtvrtfinálové série komentuje Michael Langr

ZNOJMO - SLAVIA 2:3 po samost. nájezdech (2:1, 0:1, 0:0 - 0:0, sam. náj 1:2) Samostatné nájezdy
Stav série: 3:4.
10
Uram trefil brankáře Fraňka do betonu, Slavia vítězí 2:1 v samostaných nájezdech a postupuje do semifinále.
9
Znojmo - Slavia 1:2. Kadlec nedal, Duba stačil jeho pokus tečovat mimo.
8
Znojmo - Slavia 1:2. Pardavý nedal. Jeho střela trefila Fraňka do betonu.
7
Znojmo - Slavia 1:2. Klepiš si dvakrát před Dubou přehodil puk a bekhendem zasunul.
6
Znojmo - Slavia 1:1. Toman svůj blafák pokazil, Franěk ho v pohodě vychytal.
5
Znojmo - Slavia 1:1. Hruška skóroval úplně stejně jako Pucher.
4
Znojmo - Slavia 1:0. Pucher bekhendovou kličkou pálil pod břevno.
3
Znojmo - Slavia 0:0. Beránek přestřelil.
2
Znojmo - Slavia 0:0. Plášek mířil mezi betony, nedal.
1
Znojmo - Slavia 0:0, Sup v prvním nájedzu nezvedl puk v blafáku.
Samostané nájezdy se pojedou na pět sérií, jako první pojedou losu slavisté
Slavia: Sup, Beránek, Hruška, Klepiš Kadlec
Znojemští napsali rozhodčím pětici: Plášek, Pucher, Toman, Pardavý a Uram
70:00
Končí prodloužení Tomanovu ránu Franěk vyrazil. Poprvé v historii play-off v sedmém zápase série následují samostatné nájezdy!
69:00
Zápas spěje k trestným střílením, poslední minuta prodloužení.
68:12
Znojmo nyní ovládá zápas, Uram se Soudkem ale svou možnost překombinovali.
67:30
Plášek se prodral až před Fraňka, v pádu ale sám před gólmanem přestřelil.
66:32
Znojmo kontruje, Pardavého tvrdá rána z kruhu mířila mezi betony gólmana Fraňka, ten ale se štěstím vyrazil vnitřní stranou betonu.
66:01
Obrovská šance Slavie, Kučera vypíchl puk Uramovi a šel ve dvou na jediného obránce. Nahrál Supovi, ten ale bez přípravy střílel těsně vedle.
65:32
Slavia je aktivnější, Novákovu střelu vyrazil Duba do sítě nad plexisklem.
65:01
Vondrka v brejku dvakrát pálil vedle.
64:12
Kadlec pálil mimo, ale puk se odrazil k Tomicovi. Duba byl povyjetý na Kadlecovu ránu, rychle se přesouval zpět. Gólman skvělým skokem vytěsnil na poslední chvíli Tomicovi úhel.
63:36
Při Barusově tvrdé ráně od modré se Franěk musel pořádně natáhnout, puk vyrazil hokejkou.
63:00
Puk teď drží slávisté, Tomica ale bojoval v rohu marně, před branku se nedostal.
61:47
Plášek pálil příklepem z levé strany, puk ale proletěl vedle branky.
61:15
První stela na branku, Antošův pokus z kruhu Duba chytil.
61:00
Úvod je opatrný. Křetinský se probíjel podél maninelu do pásma, ale skončil v rohu. Ani na druhé straně se nevedlo dosatt se před branku.
60:01
Začalo prodloužení. Podle nového pravidla se hraje ve čtyřech na obou stranách. Když dá jeden z týmů do deseti minut gól, postupuje, pokud ne, zápas dospěje až k samostatným nájezdům.