1. utkání semifinálové série komentuje Ondřej Trunečka

ZLÍN - PLZEŇ 7:2 (2:1, 3:1, 2:0) Konečný výsledek
Stav série: 1:0
60:00
Konec zápasu. Zlín jasně a zasloužene vítězí v prvním semifinálovém zápase. Druhý sehraje ve čtvrtek.
59:19
Polák je zpátky na ledě, Plzeň zápas dohrává v početní výhodě. Domácí fanoušci zpěvem a skandováním "hoši děkujem´" oslabuje vítězství v úvodním zápase semifinálové série.
58:20
Podruhé v zápase byli Zlínští na ledě v šesti a jsou potrestáni za příliš mnoho hráčů na ledě. Hraje se čtyři na čtyři.
57:19
V závěru zápasu se vylučuje, za sekání si jde na trestnou lavici sednout hostující Polák.
56:42
Vostřákovu ránu chytá Murín.
56:21
Domácí fanoušci oslavují vysoké vítězství.
55:33
Po průniku po levém křídle vypálil Čech, ale ránu z kruhu si debutant Freylach pohlídal a betony ji srazil do rohu kluziště.
54:32
Utkání sleduje 5376 diváků.
53:47
Na druhé straně měl šanci Důras, ale po objetí branky Murína nepřekvapil a vypálil jen do jeho připravené lapačky.
52:58
Zlín - Plzeň 7:2 Domácí se prosazují posedmé v zápase po přečíslení dva na jednoho. Veselý postupoval s Blaťákem na jediného plzeňského obránce, ale nakonec se rozhodl pro střelu a zaskočil Freylacha ranou do horního růžku.
52:44
Plzeňská dvouhá přesilovka skončila, hosté se v ní nedostali do žádné velké příležitosti.
51:13
Cartelli se snažil s pukem proniknout do útočného pásma, ale už na modré narazil na Vlacha. A zase musí Plzeň zahájit nový útok.
50:44
Po dvou minutách vyznívá plzeňská početní výhoda stále naprázdno. Zlínu se daří vyhazovat puky ze třetiny, domácí důsledně narušují plzeňskou rozehrávku.
49:20
Po Balaštíkově nahození poprvé zasahuje plzeňský gólman Freylach.
48:44
Plzeň bude hrát čtyři minuty proti čtyřem, za nebezpečnou hru vysokou holí je vyloučen Čech.
48:28
Gólman Málek po šestém inkasovaném gólu opouští branku a přepouští místo Freylachovi.
48:28
Zlín - Plzeň 6:2 Na přihrávku z vlastní obranné třetině si najel Okál, který sólový nájezd zakončil střelou mezi Málkovy betony.
47:49
Barinka získal puk na obranné modré, projel s kotoučem do útočného pásma a následně vypálil Jenáček. Jeho rána byla slabá, Hlinkova pohotová dorážka už razanci měla. Ale postavil se jí do cesty Málek.
46:48
Murínovu branku objel Polák, ale na jeho přihrávku Švík nedosáhl. Jinak by mohl střílet u pravé tyčky do odkryté branky.
45:23
Zlínský útočník Vlach si najel na dlouhou přihrávku ze středního pásma, ale svoji střelu nenasměroval na Málkovu branku.
44:44
Zlínští mohli přidat šestý gól, ale Veselý si s Leškou tak dlouho přihrávali, až Leška minul i odkrytou branku, když mu puk utekl z hokejky.
43:09
Hosté se ve čtyřech ubránili.
42:59
Z levé strany tvrdě vypálil Vlach, Málek kotouč vyrazil ramenem.
41:50
Plzeň vyhazuje kotouč ze třetiny, přecházela tomu domácí kombinace zakončená Hamrlíkovou nepřesnou střelou.
41:09
Matějovský loktem srazil u levého mantinelu Hlinku a dostává dvě minuty. Plzeň se bude bránit ve čtyřech.