22. března 2004 v 17.30

4. utkání baráže o extraligu komentuje Roman Streichsbier

JIHLAVA - BUDĚJOVICE 3:0 (0:0, 1:0, 2:0)Konečný výsledek.
60:00
Konec třetí třetiny. Jihlava vyhrála. Diváci jsou na ledě, domácí slaví. Budějovice čekají, že jim někdo podá ruce, ale Jihlava se k tomu nemá. Smutně odcházejí do kabin. Jihlava se po pěti letech vrací do extraligy. V sérii porazila České Budějovice 4:0.
59:55
Jihlava vede3:0. Kaňkovský střílel do prázdné brány.
59:39
Time out Jihlavy. Budějovická střídačka je skleslá. Diváci skandují.
58:42
Tlak Budějovic. Hrají v šesti. Střela Roba od modré. Suchan vyrazil a pokryl.
58:05
Budějovice hrají bez brankáře.
57:55
Konec time out. jihlavská střídačka stojí. Mela před Suchanovou brankou. Puk zalehli beci.
57:55
Time out Českých Budějovic.
56:03
Konec jihlavské přesilovky. Domácí hrají na čas. Nevytvářejí větší šance.
53:51
Vyloučení budějovického Mrázka za držení. Jihlava hraje pět na čtyři.
51:47
Hosté přitvrdili. Na obou stranách vyloučení za potyčku. Jihlavský Hlouch a budějovický Čech jdou na lavici za hrubost.
51:25
Velká šance Budějovic. Suchan po zakroku vleže, k odraženému puku se dostal Ondřej, do střely mu vpadl jihlavský obránce Punčochář.
51:09
Otřesené Budějovice mají u střídačky poradu.
51:01
Jihlava vede 2:0. Budějovické obraně ujel Rytnauer. Mezina překonal prudkou střelou těsně nad ledem.
49:05
Hra ve středním pásmu. Šance budějovických: Bartoš střílel od modré, puk vysoko přeletěl jihlavskou branku. Vhazuje se ve středním pásmu.
47:01
Budějovický obránce Jasečko špatnou přihrávkou poslal do šance jihlavského Padělka, který ujížděl sám na Mezinovu bránu. Do střely padal obránce, Mezin v pohodě pokryl.
45:07
Jihlavský obránce Kolafa špatně po buly rozehrál. Šance využil Mrázek, pálil od modré, Suchan vyrazil.
44:19
Velká šance hostů. Od levého kruhu pálil Sailer, do Suchanova betonu. Puk vyletěl nad plexi sklo. Vhazuje se v obranném pásmu Jihlavy.
43:11
Jihlava v plném počtu. Během přesilovky stříleli hosté dvakrát: Kotaška od modré do padajícího obránce Moravy, Jakeš mířil vedle.
41:12
Vyloučení jihlavského Skleničky. Dostal dvě minuty plus deset za naražení na hrazení. Tlak hostů, v šanci Jasečko, od modré těsně minul Suchanovu branku.
40:01
40:00
Konec druhé třetiny. Hosté jsou aktivnější. Trochu je zbrzdil inkasovaný gól.Ke konci si vytvářeli větší šance. Mají navrch. Jihlava takticky jenom brání, stejně jako v předešlých zápasech.
39:45
Hosté zamkli Jihlavu v obranném pásmu. Jasečko střílel od modré na Suchanovu vyrážečku.
39:00
Po buly vypálil budějovický Jasečko, střela těsně minula pravou tyčku Suchanovy branky.
38:27
Končí přesilovka hostů, ve které se ještě na konci snažil Jakeš vypálit od modré, ale trefil obránce Bakuse.
37:09
Velká chyba brankáře Suchana. V oslabení se snažil vyhodit puk z obranného pásma. Trefil budějovického Sailera. Jeho střela skončila těsně u brankové čáry, kterou Suchan se štěstím pokryl.
36:19
Vyloučení jihlavského Moravy za nesportovní chování. V osobním souboji ztratil helmu a pokračoval ve hře. Hosté mají přesilovku.
35:44
Hosté se vzpamatovali z gólového šoku a začali opět na Jihlavu tlačit. Zamkli domácí v obranném pásmu.
34:04
Po prvním gólu se hrálo bez přerušení. Šance hostů. Po chybě Rytnauera v obranném pásmu Jihlavy, se snažil skórovat Štrba. Suchanovu branku minul.
29:00
Jihlava vede 1:0. Kaňkovský prudce vystřelil na Mezina, ten puk neudržel, Kaňkovský dorážel do brány přes ležícího brankáře.