ZLÍN - TŘINEC 3:1 (0:0, 1:1, 2:0) konec utká¨ní
60:00
59:26
Zlín je kompletní, hosté stále pokračují v šesti.
57:26
Třinec může ještě v závěru zápas zdramatizovat, vyloučený je totiž za držení hole bek Blaták.
58:45
Brankář Lakosil je na střídačce, Třinec hraje power-play.
58:45
Bonk z bezprostřední blízkosti brankáře Murína neprostřelil. Vzápětí si třinecký kouč vybírá oddechový čas a zvažuje, zda odvolá brankáře. Vhazovat se totiž bude v obranném pásmu Zlína.
56:40
Zlín zřejmě rozhoduje, střílí branku na 3:1. Dlouhé vyhození Romana Hamrlíka z vlastní třetiny nedokázal zastavit Hunkes, ten puk jenom ztlumil. Následně se ho zmocnil Leška, který si zleva nabruslil před gólmana a našel skulinku mezi jeho betony.
55:56
S blížícím se koncem se Třinec žene dopředu. Zlín ale zatím spolehlivě brání svoji modrou čáru a nedává hostům moc příležitostí.
53:46
Janků propásl výborný okamžik na vyrovnání, to když ho našel pěknou přihrávkou z prostoru mezi kruhy Skořepa. Janků stál u pravé tyčky, ale trefil jen hruď připravéného gólmana.
51:11
Třinec mohl skórovat, do úniku se dostal Skořepa, a ač tísněn zakončoval. Mířil však těsně vedle pravé tyčky.
49:51
Zápas sleduje 5 029 diváků. V posledních minutách nebyl k vidění pohledný hokej, hraje se většinou ve středu hřiště, bez šancí.
45:54
Zlín se ubránil. Hosté většinu času bojovali, aby puk udrželi v pásmu a k žádné přímé střele se nedostali.
43:54
Třinec hraje potřetí přesilovku, za sekání je vyloučený Roman Hamrlík.
43:07
V druhé přesilovce se už Třinec ubránil, i když měl po celou dobu co dělat. Největší možnost měl Kováčik, který však v rozhodujícím okamžiku přestřelil branku.
41:58
Na led musel lékař. Na zemi s bolestivou grimasou totiž skončil Hunkes, který u mantinelu atakvoal Erata. Sám se však nešikovně narazil. Zároveň se do hry vrátil Král, kterému vypršel destiminutový osobní trest.
41:07
Zlín vede 2:1. První gól v sezoně zaznamenal Čajánek, který dorazil střelu Romana Hamrlíka od modré. Přesilovka domácích navíc pokračuje, Třinec se bude bránit další dvě minuty.
40:01
Začala třetí třetina. Zlín bude hrát ještě tři minuty a šestnáct vteřin přesilovku.
40:00
Konec druhé třetiny. V jejím závěru se Zlín vůbec nemohl dostal do pásma, hosté v pohodě vyhazovali. Ve druhé části začali domácí ofenzívně, potom je ale srazil gol. Přidali na aktivitě a díky přesilovce vyrovnali. Od té doby měli po celý zbytek třetiny převahu.
39:15
Zlín bude hrát čtyřminutovou přesilovku. Za vysokou hůl v obličeji Kristka putuje na trestnou lavici Melenovský.
38:42
Diváci se pobavili, protože brankář Lakosil místo puku tentokrát chytal hokejku, kterou mu vyrazil jeden z protihráčů.
37:37
Třinec přesilovku nevyužil, domácí se celkem bez problémů ubránili.
35:37
Hosté se po dlouhé době usadili v útočném pásmu a výsledkem je alespoň přesilová hra. Vyloučený je totiž domácí Kristek za držení.
34:23
Celá hala aplauduje, přestože gól neviděla. Ocenila tak krásnou kombinaci domácího prvního útoku, na jejímž konci byl Erat, jenž z prostoru mezi kruhy brankáře Lakosila nepropálil.
33:34
Domácí jsou po gólu při chuti, zejména Čechova formace dělá hostující obraně velké problémy. Barinka unikl po křídle, rychle vystřelil, ale Lakosil stačil včas zasáhnout.
31:49
Zlín přesilovou hru využívá a vyrovnává. Návrat do sestavy slavil obránce Martin Hamrlík gólem, když po přihrávce od Lešky propálil všechno, co mu stálo v cestě. Hostující kapitán Král potom ještě nepochopitelně protestoval, za což dostal desetiminutový osobní trest.
30:47
Ve vynikající možnosti se ocitl Záhorovský, který po příhrávce od Mokrejše bez přípravy střílel, brankář ale včas zasáhl betonem. Vzápětí byl zlínský útočník faulován. Na trestnou lavici putuje za podražení Bonk.
29:52
Po přihrávce Barinky se v dobré pozici ocitl Roman Hamrlík, ale bez přípravy střílel vedle levé tyče Lakosilovy branky.
27:07
Třinec se ujímá vedení. Po chybné rozehrávce Blaťáka našel Janků najíždějícího Skořepu, který střelou pod horní tyčku nedal Murínovi žádnou šanci. Druhou asistenci si připisuje Pavelek.
25:42
Třinec teď předvedl rychlý protiútok, když Martynek nahrál na druhou stranu na volného Krále, který puk stačil jenom tečovat těsně vedle Murínovy branky.
22:31
Třinec se ubránil, ale vytrvale se bránil Čajánkově formaci. Její lídr hledal před brankou volného Kristka, ale včasným zásahem hosty zachránil jeden z obránců.