11. kolo extraligy

Utkání komentuje Tomáš Železník

VSETÍN - PARDUBICE 1:6 (0:1, 1:4, 0:1). Konec zápasu.
60:00
Konec zápasu - Pardubice vítězí 6:1. Lašák si s bravurou poradil s šancemi Vlacha a Jaškina. Zápas končí jasným vítězstvím Pardubic (čtvrtým v řadě) a osmou prohrou Vsetína. Diváci pískají a na led se snášejí odpadky.
57:56
Vsetín má v závěru přesilovku. Vyloučen je Mikeska za držení.
57:38
Diváci se za rozhodnutého stavu baví vyvoláváním jmen zraněného branjkáře Čechmánka a dnes propuštěného Staniena.
55:43
Vsetín měl šanci zkorigovat nepříznivý stav. Vlach překvapil střelou z úhlu Lašáka, ale puk projel brankovištěm a skončil vedle.
53:00
Pardubice zvyšují na 6:1. Blažek si vyjel z rohu a nikým neatakován pohodlně zasunul puk pod padajícího Plška. Asistence si připsali Dopita a Hemský.
49:17
Po brejkové akci a příhře Kováře trefil Klesla tyčku pardubické branky.
48:10
Obraz hry se nemění, ale místním divákům to nevadí, protože skandují jako kdyby domácí vedli. Občas přidají i ehce ironické vyrovnat.
45:37
Solidní střelou od odré se předvedl domácí bek Kowalczyk, Lašák ale efektně vykopl puk betonem.
44:44
Domácí trenéři už nasazují do hry i hráče čtvrté formace. Pardubice se nikam nehrnou a Vsetín už zřejmě síly na zvrat, či alespoň na zdramatizování zápasu síly nemá.
42:11
Další nevyužitá, neproduktivní vsetínská přesilovka. Nespokojení diváci skandují jméno Romana Stantiena. Dlouholetý hráč a kapitán v posledních dvou sezonách se dnes s klubem rozešel.
41:02
Bulis je na ledě, pokračuje přesilovka Vsetína pět na čtyři.
40:11
Vsetín hraje pět na tři. Za podražení je vyloučen Dopita.
40:11
Hlasatel oznámil, že zápas sleduje 3790 diváků.
40:01
Začala poslední třetina. Vsetín dohrává přesilovku.
40:00
Konec druhé třetiny. Mírné vzepjetí Vsetína přišlo za stavu 1:3, ale pak Pardubice přidaly další dvě branky a přiblížily se 4. výhře v řadě. Zato krize Vsetína se i přes dílčí změny v kádru prohlubuje.
39:01
Vsetín dohraje i druhou část v početní výhodě. Za hákování je vyloučen Bulis.
38:21
Pardubice vedou 1:5 - využívají svou druhou přesilovku. Mudroch střílel od modré, rána mu nesedla, ale puk se dokutálel na levý kruh ke zcela volnému Novotnému, který zavěsil. 2. asistence Blažek.
36:31
Druhá přesilovka Pardubic. Za vysokou hůl je na dvě minuty vyloučen Vak.
35:44
Výměna brankáře u Vsetína. Masného nahradil Plšek.
34:51
Pardubice vedou 4:1. Několik hluchých minut ukončila gólová akce. Podruhé v zápase se prosadil kanonýr Hejduk. Dostal přihrávku od Bulise, obehrál Frola a blafákem překonal Masného. 2. asistence - Dopita.
30:51
Vstřelený gól domácí povzbudil. Vakův útok uzamkl soupeře v třetině, ale tlaku chybělo nebezpečné zakončení.
28:59
Pácal mohl hostům vrátit tříbrankové vedení, ale jeho projektil od modré vykopl Masný levým betonem.
28:08
Vsetín využívá přesilovku a snižuje na 1:3. Jiskérku naděje vykřesal Vak, který z pravého kruhu po Demlově přihrávce prostřelil Lašáka mezi betony.
27:18
Přesilovka Vsetína. Za hákování je vyloučen Snopek.
26:56
Po střetu s protihráčem zůstal na ledě pardubický Linhart, na střídačku se dostal za pomoci maséra.
26:28
Pardubice zvyšují náskok - 3:0. Od zadního mantinelu přihrál Mikeska na Bulise, který zblízka prostřelil Masného. 2. asistenci si připsal Hejduk.
25:45
V dobré pozici před Masným se zjevil Koukal, byl před ním zcela osamocený, snažil se ho rozpohybovat sérií kliček, ale na domácího gólmana si nepřišel.
24:30
Na druhé straně mohl kontrovat Kowalczyk, ale váhal se střelou a Lašák si s ní nakonec bez problémů poradil.
23:15
Pardubice využívají přesilovku a vedou 2:0. Mudroch pálil od modré těsně vedle, za brankou se puku zmocnil Dopita, zleva přihrál před branku Hemskému, který překonal domácího gólmana.