12. kolo extraligy

Utkání komentuje Tomáš Gebert

LITVÍNOV - ZLÍN 0:1 (0:0, 0:0, 0:0 - 0:1). V prodloužení.
61:09
Zlín vítězí v prodloužení - 1:0 Martin Hamrlík nahrál Tesaříkovi, ten zavezl puk do pásma, nahrál mezi kruhy Čajánkovi, který prostřelil Jarinu.
60:31
Balaštíkova střela, Jarina vyrazil a Litvínov vyhodil na zakázané uvolnění.
60:01
Začalo prodloužení.
60:00
Řádná hrací doba končí bez branek, prodlužuje se.
59:22
Řada nepřesností na obou stranách, schyluje se k prodloužení.
58:14
Balázs byl zasažen holí do obličeje, ale nevylučuje se.
57:32
Závěr řádné hrací doby se odehrává bez vyložených šancí. Spíš je to úporný boj.
55:43
Hra je rozkouskovaná, často se přerušuje.
54:40
Rána Hranáče od modré. Murín ji s velkou námahou vyrazil ramenem do pole.
53:38
Nebezpečná situace před Jarinou. Na hranici brankoviště posakoval puk. Kováčik se ho marně snažil dopravit do branky.
53:08
Jarina si vyjel pro puk za branku. Při souboji přišel o masku. Přerušeno. Ob týmy už hrají opatrně, hlavně se snaží neinkasovat.
51:57
Hala píská, diváci se dožadují faulu na Hübla, sudí Bolina ale rozpažil.
50:45
Oba týmy se snaží strhnout vítězství na svou stranu. Na zlínské straně pálil od modré Martin Hamrlík, z protiútoku vystal stejně tvrdou střelu Reichel, ale zatím dominují oba gólmani.
48:17
Šance domácích. Chyboval Tesařík, jeho rozehrávku zachytil Balázs, ale ze dvou metrů nesmyslně pálil golfovým úderem a trefil Murína.
46:36
Hosté se ubránili. Murín vykopl Ručinského ránu, Reichlovy dělovky od modré byly zblokovány a s jednou si poradil hostuující gólman. Čekání na gól pokračuje.
45:18
Murínova branka je posunuta, přerušeno. Diváci pískají. Hostující kouč Bokroš si bere oddechový čas. Utkání sleduje 5505 diváků.
44:36
Litvínov si zahraje přesilovku pět na tři - 90 vteřin. Vyloučen je Zubíček za sekání.
44:06
Roman Hamrlík si vyšlápl na Balázse a byl vyloučen za nebezpečnou hru vysokou holí. Přesilovka Litvínova.
43:29
Přerušeno. Kubinčák leží po střetu se soupeřem na ledě, teče mu krev, rozhodčí Bolina zůstává v klidu.
41:55
Oba týmy vlétly do třetí třetiny aktivně, pokoušejí se častou střelbu. Roman Hamrlík se natlačil před Jarinu, zkoušel ho přehodit bekhendem, o chvíli později už zase pálil ze svého místa na modré čáře.
40:22
Třetí část začala zostra. Balázs pálil mezi betony, Murín se zaskočit nenechal. Stejně se vedlo v protiútoku Balaštíkovi.
40:01
Byla zahájena 3. třetina.
40:00
Konec 2. třetiny. Ještě v jejím závěru dvakrát nebezpečně pálil Okál a podrthl tak obraz hry ve druhé části. Zlín lépe bruslil, kombinoval a vypracoval si víc brankových příležitostí než domácí tým.
38:17
Erat tečoval Leškovu střelu a trefil tyčku. Litvínov se tentokrát ubránil se štěstím.
37:47
Čajánek se drze proháčkoval až k litvínovské brance, zakončil, ale Jarina drží čisté konto.
37:26
Hranář vyhodil.
36:57
Zlín je v plném počtu, zahajuje přesilovku. Je už nastěhovaný v útočném pásmu.
36:17
Obrovská šance Zlína. V oslabení jel sám na Jarinu Leška, mířil mezi betony, Jarina nadvakrát chytil. Lešku při úniku sekl Škoula a hraje se čtyři na čtyři