SPARTA - LIBEREC 4:2 (3:0, 1:1, 0:1), Konec zápasu.
Konec zápasu. Sparta udržela domácí neporazitelnost a je druhá vlize.
Na hře Liberce je vidět snaha, ale nejspíš už je pozdě.
55:05
Diváci na Spartě se i nadále nenudí, ale zápas je bez větších šancí.
50:28
Do dobré příležitosti se dostal liberecký útočník Čermák. Střelou z blafáku však trefil jen Břízovo rameno.
50:04
Sparta teď ztratila něco ze své pohody. Nehraje už tak dobře, nicméně na ledě se nic důležitého neděje.
45:10
Liberec po druhé využívá přesilovku a snižuje na 2:4. Po chytré přihrávce kapitána Nováka překonal blafákem brankáře Břízu Plodek.
44:16
Brankář Hnilička odešel z ledu i díky namoženému ramenu. Utkání sleduje 4122 diváků.
43:28
Liberec si zahraje přesilovku. Na dvě minuty za držení si půjde sednout sparťanský útočník Kašpařík.
40:01
Začátek poslední třetiny. Ještě 57 sekund se bude hrát ve čtyrech.
40:00
Konec druhé třetiny.
38:57
Hraje ve čtyrech. Za vzájemnou potičku břed libereckou brankou jsou vyloučeni Duben a Sivek. Oba za hrubost.
38:00
Liberec využívá přesilovku. Zpoza branky nahrával Čermák. Jeho přihrávku zužitkoval Václav Nedorost střelou nad beton brankáře Břízy.
37:37
Sparťanské vyloučení. Za faul loktem dostal dvě minuty Pilař.
37:07
Sparta zvyšuje na 4:0. Na gólmana Faltu vypálil tvrdou střelou Jan Marek, puk se odrazil, ale do branky ho přece jen dostal Martin Chabada, když přehodil ležícího brankáře.
36:51
Sparta v plném počtu.
34:51
Sparta má možnost zvýšit náskok. Za držení si na dvě minuty půjde sednout obráce Angel Krstev.
33:30
Možná jedna z největších libereckých šancí. Útočník Vaic se protáhl po levé straně a vypálil na lapačku brankáře Břízy. Puk však letěl nad.
32:24
Liberecká přesilovka proběhla bez větších šancí.
30:24
Liberecká přesilovka Za hákování dostal dvě minuty Jan Marek.
30:03
Liberečtí fanoušci skandují jméno Pavla Falty, který v rozkleku dokázal čelit střelám Nedvěda, Hlaváče i Pilaře.
28:03
Přesilovka Sparty V šesti tentokrát hráli hosté. Dvouminutový trest za tým odsedí Tomáš Klimenta.
26:12
Sparta v utkání naprosto dominuje. Liberec se často nedokáže vymanit z dlouhého tlaku domácích. Většinou se mu to povede jen za cenu zakázaného uvolnění.
22:24
Sparta se teď usadila v útočném pásmu. Liberecký náhradník však všem střelám zatím odolává.
20:01
20:00
Konec první třetiny.
19:34
Spartě se přesilovka moc nepovedla. Ve vlastním oslabení ujížděl Vrbata a z tresné lavice se do nájezdu dostal Čermák. Brankář Bříza obě šance zlikvidoval.
17:34
Domácí přesilovka. Za hru vysokou holí si na dvě minuty půjde sednout Čermák.
16:59
V liberecké brance se střídá. Milana Hniličku nahradil Pavel Falta.
16:59
Spatra vede už 3:0 Centr Michal Broš si vybruslil od mantinelu a střelou nad rameno překvapil brankáře Hniličku.