15. kolo extraligy

Utkání komentuje Miroslav Najdek

VÍTKOVICE - ZLÍN 1:2 (0:0, 1:1, 0:1), Konec utkání.
60:00
Konec utkání. Domácí v závěru vytvořili velký závar před Altrichtrem, ale ten odolal a vychytal tak pro Zlín už celkově třináctý zápas bez prohry v řadě.
59:27
Zakázané uvolnění Vítkovic. Hra se tedy přesouvá do jejich obranného pásma a Prusek se musí vrátit zpět do branky.
59:18
Vítkovice hrajou power-play.
58:43
Domácí budou mít v závěrů velkou šanci na vyrovnání. Hráčská lavice hostů je potrestána dvěma minutami za nesportovní chování.
58:43
Domácí dřou a snaží se o vyrovnání, ale zlínští perfektně brání a nepouští Vítkovice do pásma.
55:52
Domácí se ubránili. Zlínští se nedostali pořádně k zakončení a je vidět, že se v závěru budou spoléhat především na obranu.
53:52
Zlín bude hrát další přesilovku. Na signalizaci hostujících hráčů je za nedovolenou výstroj vyloučen opět Kubina.
53:34
Dvě dobré šance domácích. Nejprve se dravě do třetiny protáhl Irgl, s jeho střelou si Altrichter poradil a chytil i následnou střelu Moravce.
51:46
Domácí v plném počtu. Zlínští si žádnou velkou šanci nevytvořili.
49:46
Vítkovice se snaží vyrovnat, ale jejich nápor otupuje vyloučením Kubina, když zahákoval Balaštíka. Zlín má tedy možnost přesilové hry.
47:49
Velká šance Vítkovic. V útočném pásmu domácích obral Blaťáka o puk Malík, přihrál Filipu Turkovi, ale s jeho střelou si gólman Altrichter poradil.
Zápas sleduje 5013 diváků.
45:57
Hosté se opět v pohodě ubránili a jsou v plném počtu. Vítkovicím se přesilovky dnes vůbec nedaří.
43:57
Domácí budou mít možnost k vyrovnání také v přesilovce. sedmým vyloučeným hráčem hostů v dnešním utkání je Balaštík. Dostal dvě minuty za sekání.
42:13
Zlín využívá přesilovku a vede 2:1. Hosté se dlouho nemohli usadit v útočném pásmu až přišel na led první útok a po přihrávce Martina Hamrlíka, propálil z pravého kruhu tvrdou ránou těsně nad ledem Pruska Leška.
40:52
Zlín si zahraje přesilovku. Na trestnou lavici odjel s trestem na dvě minuty za hákování Seman.
40:01
Začala 3. třetina. Buly vyhrál domácí centr Burger.
40:00
Konec 2. třetiny. Po úvodním gólu hostů a následné sérii vyloučení začala mít hra velký spád a domácí se vzápětí dočkali zaslouženého vyrovnání. Před třetí třetinou je ale vývoj utkání zcela otevřený.
39:10
Šance na obou stranách. Nejprve závar před domácí brankou vyřešil na poslední chvíli Prusek a poté přečíslení dva na jednoho řešil Turek přihrávkou na Martina Tomáška, ale tomu puk odskočil.
36:01
Vítkovice vyrovnávají na 1:1. Turkovu tvrdou střelu Altrichter jen vyrazil, domácí útočník se rychle zorientoval, posunul puk volnému Irglovi a ten neměl problémy trefit odkrytou část branky.
35:31
Další dvě šance Zlína. Nejprve pálil do boční sítě Kristek a po něm prověřil Pruskův reflex Miroslav Okál.
34:18
Oba týmy jsou v plném počtu. Pruska prověřili prudkými střelami bratři Hamrlíkové. Poté měl šanci ještě Leška, jenž postupoval zprava sám, ale švihem trefil pouze Pruskovy betony.
32:18
Vyloučení na straně domácích. Jednoho ze zlínských hráčů nedovoleně bránil Varaďa.
31:23
Na led se vrátil vyloučený Martin Erat.
30:58
Za krosček je vyloučen další zlínský hráč, tentokrát Roman Hamrlík.
30:48
Okál je na ledě a Zlín pokračuje ve čtyřech.
30:12
První pětka domácích se usadila v útočném pásmu, ale statečná zlínská trojka je do vážné šance nepustila.
29:23
Domácí budou mít výhodu přesilovky 5 na 3. Dvě minuty za nedovolené bránění dostal Martin Erat a domácí kouč Svozil si vzal oddechový čas.