ZLÍN - SPARTA 2:3 (0:1, 0:1, 2:0 - 0:1) konec utkání
Sparta střílí rozhodující gól. Od modré se tvrdou ranou trefil obránce Pilař.
61:15
Ton střílel od modré, dorážet se ještě pokoušel Výborný, ale Murín byl pozorný.
60:28
Balaštík střílí od levého mantinelu gól, ale ten není uznán, protože byl předtím odpískán ofsajd. Zároveň je Balaštík vyloučený za krosček.
60:01
Začala prodloužení
60:00
Konec třetí třetiny, bude se prodlužovat.
58:53
Zlín se tlačí dopředu, chce rozhodnout, velkou šanci měl Erat, jehož tvrdou střelu se snažil dorážet Čajánek. Domácí kouč Bokroš si vybírá oddechový čas.
58:14
Oba týmy útočí, hraje se ze strany na stranu, ale všechny akce končí před brankovištěm.
56:28
Zlín se ubránil, Sparta se téměř vůbec nedostala do útočné třetiny. Naopak do protiútoku se už už řítil Erat, ale puk mu utekl.
54:28
Vzápětí Tesařík zahákoval unikajícího Výborného a gól může dát naopak Sparta.
54:27
Přesilovka končí, domácí měli sice velký tlak, několik velkých šancí nepromněnil Čajánek, ale hosté se ubránili.
52:27
Zlín má dobrou příležitost vstřelit třetí gól. Vyloučený je totiž za podražení Ambruze hostující kapitán Chabada.
51:16
Hosté jsou dvěma rychlými góly hodně zaskočení a nejsou schopni kloudné akci. Zlín je naopak v laufu a snaží se skóre strhnout na svoji stranu.
50:13
Zlín vzápětí vyrovnává. Barinka nahazoval od levého mantinelu, Břízu puk vyrazil jenom před sebe a volný Nosek ho okamžitě dorazil.
49:50
Také Zlín využívá přesilovku a snižuje na 1:2. Od modré přihrával k pravému mantinelu Tesařík a Erat tvrdou střelou skóroval. Bříza na ránu dobře neviděl.
49:18
Vyloučený je Hlaváč na dvě minuty za hákování. Trenér Bokroš kombinuje útoky, teď je na ledě Erat, Čajánek a Mokrejš.
48:07
Zámořský útok sice na Murína vyslal několik střel, ale jinak se hosté v přesilovce výrazněji nepředvedli. Chabada a spol. už jenom kombinovali ve středním pásmu, Zlínští dobře napadali. Je po přesilovce.
46:07
Domácí Spartě navíc úlohu zjednodušují, vyloučený je totiž Kováčik za držení.
45:11
Sparta už upustila od útočení, kombinuje ve středním pásmu a domácí působí téměř rezignovaně, nejsou schopni zapnout a dostat soupeře pod tlak.
43:06
Zlín se po celou dobu přesilovky vysloveně trápil, puky ztrácel už ve středním pásmu. Největší šanci měl obránce Roman Hamrlík, který dorážel puk téměř do prázdné branky, ale Bříza se stačil přemístit a puk chytil. Hosté jsou v plném počtu.
41:56
Hosté jsou z nejhoršího venku, hrají ve čtyřech.
41:06
Sparta se bude chvíli bránit ve třech, na trestnou lavici putuje Schnábel za hrubost.
40:01
Začala třetí třetina. Hlasatel oznámil, že na stadionu je 6830 diváků - vyprodáno. Zlín dohrává přesilovku.
40:00
Konec druhé třetiny.
39:56
Pilař zbytečně najel do Romana Hamrlíka a je vyloučený za napadení na dvě plus deset minut osobní trest za nesportovní chování.
39:29
Zlínský zmar pokračuje.
36:46
Zlín se složil a Sparta si dělá, co chce. Netík si třeba v poklidu dobruslil před branku pro nahozený kotouč, ale střílel nad.
35:42
Sparta opět využívá přesilovku a dává druhý gól. Hosté si vytvořili velký tlak, Netík z rohu přihrával Kratěnovi, jehož střelu Murín sice ještě stačil vyrazil, ale Chabadovu dorážku už byl krátký.
34:52
Vyloučený je opět zlínský Mokrejš, který tentokrát podrazil pronikajícího Chabadu. Ten po ledě doklouzal až k zadnímu mantinelu.
34:20
Spartě se přesilovka vůbec nepovedla, naopak skórovat mohl Kováčik, který postupoval sám na brankáře. Zlín je v plném počtu.