17. kolo extraligy

Utkání komentuje Jiří Hauzner

KARLOVY VARY - ZNOJMO 2:4 (1:1, 0:2, 1:1). Konec zápasu.
60:00
Konec zápasu. Domácí povzbudil gól na začátku třetí třetiny. Pak ale ne dokázali využít dlouhou přesilovku pět na tři. To se naopak povedlo Znojmu, které zvýšilo na 4:2 a závěr zápasu si pohlídalo.
58:32
Po rychlém protiútoku pálí z pravého kruhu Plášek, jeho ránu chytá Šmíd do lapačky.
56:31
Eliášovu ránu vytěsňuje Šmíd vyrážečkou nad branku.
55:04
Milan Procházka pálí z pravého kruhu, Vokoun chytá. Znojmo dobře napadá, znepříjemňuje domácím rozehrávku.
52:26
Domácí jsou v plném počtu.
50:43
Znojmo využívá přesilovku pět na tři a vede 4:2. Karel Rachůnek napřáhl po Pucherově přihrávce od modré a puk zapadl Šmídovi mezi betony
50:26
Vyloučen je Skuhravý. Znojmo hraje 1.47 pět na tři.
50:13
Vyloučen je domácí bek Kutlák.
49:43
Tomíkovu ránu vyráží Vokoun levým betonem. Znojemští se ubránili.
48:43
Domácí stále ostřelují hostující branku, ale chybí jim klid v zakončení.
48:31
Od modré dvakrát Bauer, jednou vedle, podruhé nad, pak z ostrého úhlu Alinč, ale Vokoun prostor u své tyče pohlídal.
47:19
Vyloučen je Eliáš za krosček na Alinče. Přesilovka pět na tři pokračuje. Na trestné lavici sedí tři znojemští hráči.
46:57
Na modré si několikrát vyměnili puk Ptáček s Hlavačkou, nakonec pálil Ptáček, ale jen doprostřed branky, kde stál připravený Vokoun.
46:24
Znojmo si vyžádalo oddechový čas.
46:24
Benák fauluje Milana Procházku a je vyloučen za sekání. Domácí hrají 91 vteřin pět na tři.
45:55
Barus hákuje ve vlastním pásmu Alinče.
43:55
Obě mužstva jsou v plném počtu.
42:10
Vary v přesilovce snižují 2:3. Hurtaj pálil z hranice pravého kruhu, nechytatelnou ranou nad lapačku do horního rohu snižuje. Asistence: Hlavačka, Tomík.
41:55
Vary hrají čtyři na tři. Vyloučen je Kucharčík za hákování.
41:27
Oboustranné vyloučení: Bauer (hákování) a Erat (nesportovní chování). Hraje se čtyři na čtyři.
40:12
Znojmo je v plném počtu.
40:01
Byla zahájena 3. třetina.
40:00
Konec druhé třetiny. Její začátek byl oboustranně opatrný a vyrovnaný. Ale Znojmo je od vedoucího gólu aktivnější, důraznější v osobních soubojích.
39:26
Domácí se přes dobře bránící Znojmo vůbec nedokáží prosadit a vytvořit si šanci.
38:12
Domácí hrají přesilovku. Za podražení je vyloučen Pucher.
37:21
Hlavačkova skákavá střela od modré těsně míjí znojemskou branku.
35:26
Hosté jsou v plném počtu.
34:39
Znojmo vede 3:1. Hosté si vytvořili v oslabení tlak před domácí brankou a Pucher bekhendovou střelou překonal Šmída.
33:26
Za sekání je vyloučen hostující Ondřej, který v rohu třetiny hostí fauloval Hurtaje.