ZNOJMO - SPARTA 1:4 (0:0, 0:3, 1:1). Konec zápasu.
Konec zápasu.
59:00
Znojmo snižuje na 1:4. Erat dorazil Eliášovo nahození před branku.
58:44
Sparta dává gól na 4:0. Netíkova střela zápěstím z prostoru mezi kruhy brankáře Vokouna překvapila.
56:54
Opatrná hra. Znojmo se už trochu vzdalo. Sparta brání a ke střele se dostal Procházka.
55:10
Ton našel před brankou volného Netíka, který tečoval nad.
53:56
V protiútoku našel Výborný zpoza branky Nedvěda, kterému puk sklouzl z hokejky.
53:34
Eliáš pálil, dorážel Ludvík.
49:07
Z protoru mezi kruhy vyslal na Vokouna střelu zápěstím Dragoun. Znojemský brankář byl pozorný.
47:47
Předvedlo se i Znojmo. Zpoza branky se Břízu snažil překvapit Kucharčík, ale nepovedlo se mu to.
46:09
Hosté si vypracovávávají stále více šancí. Kašpaříkova střela směřovala na vyrážečku znojemského brankáře.
44:22
Sparta v další akci. Tentokrát Nedvěd nahrával, střílel Pilař, ale jen přímo do Vokouna.
43:51
Výborný zpoza branky nahrával Nedvědovi, ale jeho střelu Vokoun chytil.
41:11
Znojmo začíná tlakem. V šanci se ocitl Ludvík, který dostal prostor i k dorážce své střely.
40:01
Začala třetí třetina
40.00
Konec druhé třetiny. Sparta vyrovnala hru a dostala se do vedení. Znojmo se snaží, ale hosté dobře brání střední pásmo.
39:42
Sprata zvyšuje náskok. Procházka pálil od modré, Vokoun měl zakrytý výhled a puk mu přeletěl nad ramenem.
38:29
Vorel trefuje Břízu jen do masky.
37:16
V protiútoku předvedl důrazný průnik Ludvík, ale netrefil branku.
37:01
Bekendem se Vokouna snažil přelstít Ton, ale neuspěl.
34:20
Závar před znojemskou brankou. Do šance se dostal Netík, Vokoun po zákroku spadl na kolena, ale reflexivně dokázal chytit i pokus Nedvěda, kterého přihrávkou našel Hlaváč.
32:22
Šanci má i Znojmo. Bakus z prostoru mezi kruhy vypálil. Bříza chytil jen díky skvělému zákroku.
32:10
Sparta využívá přesilovku a vede už 2:0 Hlaváč zpoza branky skvěle našel Nedvěda, který bez problémů Vokouna propálil. Druhou asistenci si připsal Výborný.
31:21
Vyloučení na straně domácích. Na trestnou lavici si půjde za nedovolené bránění sednout Rachůnek.
27:27
Benák vystřelil, dorážet se pokoušel na zemi ležící Pucher. Puk šel těsně vedle.
25:32
Další vyloučení Sparty. Dvě minuty dostal Chabada za vražení na hrazení.
24:30
Sparta se ujímá vedení. Hlaváč z vlastní třetiny přejel až do obranného pásma Znojma a střelou o tyčku překvapil brankáře Vokouna. Asistenci si připsal Výborný.
23:10
Nevyzpytatelná střela Broše, který nahazoval od modré a brankář Vokoun měl problémy skákající puk zkrotit.
20:01
Začala druhá třetina. Utkání řídí hlavní rozhočí Bolina a sleduje ho 4625 diváků.
20:00
Konec první třetiny. Hraje se celkově opatrný hokej, který vychází ze zabezpečené obrany. Znojmo je lepší, dostává Spartu pod tlak.