LIBEREC - SLAVIA 1:2pp (1:0, 0:1, 0:0 - 0:1) Konec zápasu
60:17
Konec zápasu
60:17
Liberec - Slavia 1:2 Hosté vítězí v prodloužení. Vašíček zatáhl puk a přihrál Vlasákovi, který z prostoru mezi kruhy zamířil přesně k pravé tyčce. Druhá asistence: Novák.
60:01
Začíná prodloužení.
Nejlepšími hráči zápasu byli zvoleni oba gólmani: Hnilička a Franěk. Zcela zaslouženě.
60:00
Konec základní hrací doby, bude se prodloužovat.
59:13
Základní hrací doba se bude dohrávat ve čtyřech na obou stranách. Po buly se do sebe zaklesli Beránek a Vaic, oba jsou vyloučeni za sekání.
59:08
Další šance Liberce a zákrok slávistického gólmana. Vrbata poslal puk do útočné třetiny, následně z pravé strany pálil Vaic. Franěk chytá do náruče.
57:59
Utkání sleduje 4875 diváků.
57:04
Liberec přesilovka dostala do tempa. Je aktivnějším týmem, snaží se zápas rozhodnout v normální hrací době. Moravec dvakrát střílel vedle.
54:58
Slavia se v oslabení ubránila především díky vynikajícímu zákroku Fraňka. Duben nahazoval od modré, puk se dostal k Vrbatovi, který si všiml úplně volného Vaice na druhé tyčce. Přihrál mu a Vaic střílel do odkryté branky. Slávistický gólman ale skvěle chytil puk do lapačky.
52:58
Klouček je vyloučený za nebezpečnou hru vysokou holí.
52:31
Liberecký tým podržel Hnilička při dvou střelách Vašíčka. Ten zavezl puk do útočného pásma, jeho první ránu Hnilička tísněný Pálffym vyrazil, Vašíček dojel odražený puk a zprava vypálil z úhlu. Domácí brankář dorážku chytil do lapačky.
49:53
Hnilička kryje puk po Beránkově teči. Slávistický útočník po střele zůstal zaklíněn s domácím obráncem Holubem a společně doklouzali až k zadnímu mantinelu.
48:28
Rychlý protiútok Liberce: Rataj přihrál Tomajkovi, ale do jeho střely stačil hostující obránce Novák vložit hokejku a ránu zblokoval.
47:45
Po sérii nepřesností ve slávistickém obranném pásmu se ke střele dostal Holub. Jeho ránu Franěk vyrazil, hosté odpalují puk na zakázané uvolnění.
45:46
Procházkovu střelu likviduje Franěk.
45:00
Vlasák pokračuje ve hře.
44:14
Martinec dostal přihrávku na útočnou modrou, postupoval sám na branku. Neměl ale potřebnou rychlost, nechal se rozhodit dojíždějícím obráncem. Jeho střelu vyrazil Hnilička mimo.
43:21
Čermák udržel puk za brankou a snažil se přihrát Ratajovi, ale ten v tísni nedokázal zakončit.
42:48
Na ledě zůstal Vlasák. Z poraněnou pravou nohou je v péči lékaře.
42:03
Sup elegantně pronikl do útočného pásma a připravil střeleckou pozici pro Hrušku. Jeho ránu Hnilička vyrazil, Beránkova dorážka skončila na tyčce.
41:14
Oba týmy jsou v plném počtu, hra ve čtyři na čtyři nepřinesla žádné šance.
40:01
Začíná 3. třetina.
40:00
Konec 2. třetiny. Po slávistickém vyrovnání se hra trochu otevřela, přibylo šancí. Oba gólmani zatím chytají spolehlivě.
39:14
Modrý po odpískaném ofsajdu vystřelil na Fraňka, za což mu ostře vyčinil slávistický obránce Novák. Rozhodčí je za drobné postrčení oba překvapivě vyloučil za hrubost. Hraje se čtyři na čtyři.
38:18
Stümpel se šikovně překřížil s Pálffym a v prostoru mezi kruhy mu přenechal puk. Liberecký brankář Hnilička však jeho ránu chytil do lapačky.
37:30
Modrý neodclonil Hrušku, který dojížděl odražený puk a ke střele se následně dostal Beránek. Jeho ránu Hnilička chytil.
37:23
Franěk kryje ostrou ránu Vrbaty z pravého kruhu.
36:36
Pálffy při přečíslení místo přihrávky na Nováka nechal za sebou puk pro Stümpela, ten však minul a Liberec se dostal do rychlého protiútoku. Na jeho konci tečoval liberecký útočník Novák puk do konstrukce Fraňkovy branky.