SLAVIA - ZLÍN 0:3 (0:1, 0:1, 0:1), Konec zápasu.
60:00
Konec zápasu.
59:33
Slavia v plném počtu. Zlín už odehrál přesilovku jen v klidném tempu. Ani domácí se nikam nehrnuli.
57:33
Další vyloučení Slavie. Za faul loktem dostal dvě minuty Boris Žabka.
56:21
Slavia se zatím v pohodě brání. Domácí fanoušky si teď hlavní rozhodčí rozhněval, když nevyloučil zlínksého obránce, který podrazil Josefa Beránka najíždějícího na Murína.
54:26
Zlín si zahraje přesilovku. Vyloučný je Žabka za držení.
53:07
Zlín zvyšuje na 3:0. Balaštík získal puk ve vlastním obranném pásmu, tvrdou přihrávkou po levé straně našel Erata, který jel sám na brankáře a střelou švihem Fraňka prostřelil.
51:43
Křižnou přihrávku Nováka vystihl Kováčik. Zlín se dostal do přečíslení dva na jednoho, ale Kováčik zakončení uspěchal. Jeho střelu švihem vyrazil brankář Franěk vyrážečkou.
51:43
Utkání sleduje 7739 diváků.
49:54
Vašíček jel na brankáře. Přestože ho tísnil obránce dostal se k zakončení. Murín puk vyrazil před sebe. V zápětí zabránil dát gól i Pálffymu.
48:24
Bude se hrát ve čtyřech. Za vzájemnou potyčku jsou vyloučení Klouček a Čajánek. Oba za hrubost.
47:50
Zlín se ubránil. Na jeho hře je vidět psychická uvolněnost. Naopak Slavia je křečovitá, potřobavala by gól, který se ji nedaří dát.
45:50
Další přesilovka domácích. Antoš dostal přihrávku na modrou, jel sám na brankáře, ale akci nemohl dokončit, protože mu Tesařík držel hůl. Zlínský obránce za zákrok dostal dvě minuty.
43:38
Zlín se ubránil. Slavia si vytvořila mírný tlak, ale žádnou vyloženou šanci.
41:38
Slavia busde hrát přesilovku. Roman Hamrlík trefil Hrušku do obličeje a půjde si sednout na trestnou lavici za hru vysokou holí
40:01
Začala poslední třetina. Za pět vteřin bude Slavia v plném počtu.
40:00
Konec druhé třetiny.
38:04
Zlín si zahraje přesilovku. Dvě minuty dostal Kadlec za hákování.
36:02
Do brejku se dostávali Balaštík s Eratem. Prvně jmenovaný však nevystihl správně dobu přihrávky.
35:03
Zlín v plném počtu. Slavia si nevytvořila žádnou výraznější šanci. Nebezpečně pálil Vašíček a po ledě se snažil prosadit Pálffy.
33:03
Zlín bude hrát v oslabení. Za držení dostal dvě minuty Čajánek. Navíc za protesty dostane deset minut za nesportovní chování.
32:53
Slavia se v pohodě ubránila.
31:37
Slavia má nejhorší za sebou. Je ve čtyřech a probouzí se i publikum, který začíná skandovaně tleskat.
30:53
Zlín si zahraje dvojnásobnou přesilovku. Za držení si půjde na trestnou lavici sednout Kadlec. Zlín má tak možnost ještě víc zvýšit svůj tlak.
29:37
Slavia se bude bránit ve čtyřech. Tomica dostal dvě minuty za hru vysokou holí.
29:00
Slavia se snaží, ale nedaří se jí dostat do vyložené šance. Trenér Růžička zkouší kombinovat útoky. Ke Stümpelovi s Pálffym poslal Antoše.
27:24
Hraje se ve strhujícím tempu z jedné strany na druhou. Tlak si vytvořil Leškův útok a do šance se dostal i Pálffy, který se po ledě snažil prostrčit puk mezi tyčkou a betonem brankáře Murína.
25:16
Zlínu zavařil Stümplův útok. Sám centr zpoza branky nahodil puk břed branku do spleti těl, ale ten se odrazil od brusle obránce.
24:20
Kopecký se snažil zvednout puk nad ležícího Murína, ale zlínský brankář ho vykopl betonem.
23:43
Do šance se dostal Zlín. Mokrejš se snažil najít skulinku mezi levou tyčkou a Fraňkovým betonem, ale slávistický brankář si prostor pohlídal.