Murín je na střídačce. Domácí hrají v šesti bez brankáře.
Zlínští se sice snaží, ale chybí překvapení, lepší finální přihrávka.
55:19
Litvínovu se daří vyhazovat puky a důsledně brání střední pásmo.
53:45
Po dlouhé době je Zlín v útočném pásmu, ale Vosátkovu střelu nikdo nedokázal tečovat, Jarina puk bez potíží kryje.
51:39
Balaštík udělal obrovskou chybu na hranici obranného pásma, ale opět ji stihl napravit Blaťák. Ručinského dojel a zblokovanou střelu Murín chytil.
50:41
Zlín je v křeči. Vůbec se nedostává do útočného pásma. Jen Martin Hamrlík protáhl Jarinu, ale střelou od obranné modré.
50:00
Zápas sleduje 4654 diváků.
49:12
Zlín - Litvínov 3:4 Odražený puk se dostal do levého kruhu k Ťupovi, který bombou překonal Murína. Asistence: Hranáč. Zlínští hokejisté vypadají hodně zaskočeně.
49:07
Oba týmy jsou v pěti.
47:57
Leška s Balaštíkem postupovali na jediného litvínovského obránce. Leška naznačil střelu, ale pak střílel do odkryté branky, Ale trefil boční síťku.
47:07
Další chyba rozhodčího: Kristek atakoval za brankou Jarinu, ten ho zase na oplátku držel. Rozhodčí však za nedovolené bránění vyloučil Havla.
46:27
Pěkné sólo zakončil litvínovský Klobouček pěknou střelou, ale Martin Hamrlík ji stačil přizvednout nad branku.
46:24
Dlouhou pasáž bez přerušení ukončuje až Kováčik povedenou střelou, kterou Jarina chytá do lapačky.
42:52
Zlín - Litvínov 3:3 Hosté opět skórují po šestatřiceti vteřinách. Branda připravil Lešku o puk i hokejku, sudí nic nepískl, takže Branda litvínovský útočník pokračoval v akci. Jeho první ránu Murín jen vyrazil, ale Ručinský z dorážky vyrovnal.
42:16
Oba týmy už točí jenom tři útoky.
40:34
Zlín - Litvínov 3:2 Hned po vhazování se hosté dostali do útočného pásma a sevřeli Zlín. Puk se dostal k volnému Brandovi do prostoru mezi kruhy, který překonal Murína. Nahrával: Šlegr/b>.
40:01
Začíná 3. třetina.
40:00
Konec 2. třetina.
39:30
Zlín je v posledních minutách druhého dějství jednoznačně lepší. K vytrvalému tlaku mu ale pomohly i početní výhody.
38:58
Konec zlínské přesilovky. Domácí ji ale pak v závěru sehráli velmi dobře, hlavně první útok, kterému se daří kombinovat v útočném pásmu.
37:52
Velká chyba Balaštíka, který namazal Brandovi. Ale Balaštíkovu hrubku napravil Blaťák, který puk vypíchl.
37:22
Kováčik se dostal až před gólmana, ale Jarina jeho pokus chytil. Následně Kováčikovi vyčinil Šlégr za velký důraz před litvínovskou brankou.
36:58
Ani ne minutu vydrželi hosté v plném počtu, za nedovolené bránění je vyloučen Ťupa.
36:22
Litvínov pokračuje v pěti.
35:44
Zlínská první pětka byla přes minutu v útočném pásmu, ale všechny akce překombinovala. Především Leška často zbytečně nahrával.