PARDUBICE - ZLÍN, 27. kolo extraligy

Utkání komentuje Jaroslav Martínek

PARDUBICE - ZLÍN 4:6 (1:2, 2:2, 1:2) Konec zápasu.
60:00
Konec zápasu. Zlín vyhrál naprosto zaslouženě. Byl vyzrálejším týmem. Nekompromisně trestal chyby Pardubic a sám žádné výrazné nedělal.
58:32
Zlín se ubránil. V první minutě přesilovky si Novotný najel pro puk za branku a sebral ho Altrichtrovi, který si s ním neporozumněl, a nahrál Vyhlídalovi na modrou. Ten měl před sebou úplně volnou branku, ale neomylně trefil hráče stojícího před ní.
56:32
Pardubická přesilovka. Za podražení je vyloučený Martin Hamrlík.
56:04
Průcha se snažil proháčkovat mezi dvěma obránci, ale místo puku skončil v brance on sám. Hra je vykázána do středního pásma.
54:25
Zlín je v plném počtu. Pardubice nic nevymyslely.
52:25
Pardubice po šestém gólu vyměnily brankáře. Jána Lašáka střídal Jaroslav Kameš.
52:25
Přesilovka domácích. Za krosček je vyloučený obránce Roman Hamrlík.
52:25
Pardubice snižují na 4:6. Domácí sice nevyužili přesilovku, ale hned po ní dokázali skórovat. Střela od modré se od zadního mantinelu odrazila přímo před Divíška, který pohodlně zasunul puk do branky.
50:16
Další pardubická přesilovka. Ve vlastním brankovišti povalil Leška Koláře a dostal dvě minuty za krosček.
49:53
Přes houštinu těl vypálil od modré Čáslava, ale jeho střelu brankář Altrichter vyrazil. Poradil si i s následnou dorážkou Dopity.
48:43
Střelou zápěstím od modré se prezentoval dnes téměř neviditelný kanonýr Hejduk.
48:10
Zlín zvyšuje vedení na 3:6. Kristek zavetzl puk do pásma a nahrál Mokrejšovi. Ten stál úplně sám před brankou a stačil si puk pohodlně zpracovat a bez problémů překonal brankáře Lašáka.
47:47
Kristek vyhrál buly pro Mokrejše. Jeho střelu chytá Lašák.
46:49
Zlín v oslabení výborně bránil a nepustil Pradubice do šancí. Na ledě se přitvrdilo v osobních soubojích.
44:49
Domácí přesilovka. Pardubice si hned vytvořily tlak a vybojovaly si faul. Dvě minuty dostal Barinka za hru vysokou holí.
43:59
Zlín využívá další přesilovku. Zlín se dlouho nemohl dostat do pásma, ale nakonec skóroval z nenápadné akce. Balaštík si vyměnil puk s Leškou. Leškova přihrávka sedla jeho spoluhráči přesně na hůl a puk proklouzl mezi betony Jána Lašáka.
42:25
Pardubické oslabení. Mikeska v souboji v rohu kluziště hákoval Záhorovského a půjde si sednout na dvě minuty.
42:10
Čajánek ujel do pásma po pravém křídle. Rychlejší než jeho střela byla však Lašákova lapačka do které puk efektně zapadl.
41:14
Pardubice se sice dostaly do pásma, ale žádnou vyloženou šnaci neměly. Naopak, když se na led vrátil Zubíček, dostal se do brejku. Nahrával Mokrejšovi, ale tomu puk sklouzl z hokejky.
40:01
Začala poslední třetina.
40:00
Konec druhé třetiny. Zlín dvakrát vedl o dva góly a už to vypadalo, že utkání kontroluje, ale Pardubicím se vždy podařilo skórovat a udržet se v kontaktu.
39:07
Pardubická přesilovka. Domácím se teď podařilo rozebrat zlínskou obranu. Hemský nahrával před branku Dopitovi, kterému ve skórování nedovoleně zabránil Zubíček. Je vyloučený na dvě minuty za držení hole.
38:12
Zlínu se daří číst pardubickou rozehrávku a vyrážet do brejků. V jednom teď pálil Barinka, ale Lašák jeho střelu chytá.
36:27
Hemský zavezl puk do pásma po pravém křídle. Nahrál na modrou Čáslavovi, jehož střela jen těsně prosvištěla vedle zlínské branky.
34:40
Zlín se teď dostal dvakrát do přečíslení. Nejprve Leška hledal Erata, ale přihrávku zblokoval obránce Linhart. Po druhé Leška sám pálil. Lašák puk vyrazil před sebe, ale Eratovi se ho nepodařilo zvednout a Lašáka přehodit.
33:18
Mohlo být vyrovnáno. Snopek od modré našel Hemského, který se snažil Altrichtra rozpohybovat, ale dostal se do nulového úhlu. Pro zlínského brankáře nebyl problém střelu vyrazil do ochranné sítě.
32:29
Pardubice snižují na 3:4. Z pravého kruhu vypálil Mikeska. Altrichter vyrazil puk před sebe, odkud ho do branky došťochal Pištěk.
31:40
Domácí si zahrají v dvojnásobné početní výhodě. Za hákování je vyloučený Mokrejš.
30:27
Pardubická přesilovka. Zubíček seknul úplně mimo hru Koukala. Rozhodčí zákrok neviděl, ale po poradě s čárovými ho vyloučil na dvě minuty.