LITVÍNOV - PARDUBICE, 28. kolo extraligy

LITVÍNOV - PARDUBICE 4:5 (2:2, 2:0, 0:2 - 0:1). Konec zápasu.
64:00
Pardubice dávají vítězný gól. Po asistenci Pišteka se prosadil Mikeska.
62:38
Domácí dohrají prodloužení ve třech. Pět minut a do konce utkání dostal Škoula za korsček Mikesky.
62:27
Hejduk našlápl k úniku. Jeho střela šla těsně vedle branky.
60:23
Pardubice začaly aktivněji. Ťupova střela mířila nad.
60:01
Začalo prodloužení.
60:00
Základní hrací doba nerozhodla, prodlužuje se.
59:08
I Litvínov mohl rozhodnout, Kroupa ale v úniku těsně minul.
58:50
Vyložená šance Pardubic. Divíšek najížděl sám na brankáře, ale Fiala puk vyrazil.
58:36
Pardubice jsou v plném počtu. Rány Šlégra a Škouly od modré se neujaly.
57:22
Začíná přesilovka Litvínova. Kubinčák je na ledě.
56:36
Hraje se čtyři na čtyři. Vyloučen je Mudroch za nedovolené bránění. Diváků přišlo 6305.
55:57
Vyložená šance domácích v oslabení. Šlégr přihrál před branku Balázsovi, ten šikovně tečoval puk, ale těsně vedle.
55:22
Přesilovka Pardubic. Vyloučen je Kubinčák za hru vysokou holí.
54:28
Pardubice jsou v plném počtu. Přesilovkový tlak domácích byl neplodný.
54:01
Litvínov nemůže najít recept na obranu soupeře. Balázs trefil Lašáka do masky, přerušeno.
52:28
Přesilovka Litvínova. Průcha zahákoval Poživila.
50:26
Pardubice vyrovnávají na 4:4. Mladého domácího gólmana Fialu, který ve třetí třetině působí nejistě, prostřelil Tvrdík. Asistence Snopek.
47:36
Pardubice snížily na 3:4. Branku vstřelil osamocený Pištek, který nadvakrát propasíroval puk pod ležícím brankářem Fialou. Asistence Mikeska.
46:09
Litvínov podržel Fiala, vytěsnil střelu Koláře, který si nabruslil těsně před branku. Hosté jsou v náporu, převážně nastěhovaní v litvínovském pásmu.
45:21
Domácí jsou v plném počtu.
44:30
Litvínov se úspěšně brání. Na Fialu zatím nešla žádná střela.
43:21
Přesilovka Pardubic. Šlégr je vyloučen za krosček.
43:10
Ručinský našel před brankou volného Šlégra, ten vystřelil, ale Lašák puk vytěsnil na branku.
41:43
Úvod třetí části je zatím takový nemastný - neslaný.
40:01
Hraje se 3. třetina.
40:00
Konec 2. třetiny. Hokej je nadále pěkný, přestože šancí přece jen ubylo, dokázali si domácí vypracovat dvoubrankový náskok.
38:31
Litvínov zvyšuje na 4:2. Heinisch naservíroval puk před okrytou branku Skleničkovi, pro něhož nebyl problém trefit odkrytou branku. 2. asitence Kůrka.
37:50
Hra je méně otevřená než v první třetině, šancí ubylo.
37:01
Přibývá potyček. U Fialovy branky bylo klubko hráčů. Nejdrsněji si počínali Skuhrovec a Tvrdík, ale nevylučuje se.