KARLOVY VARY - PLZEŇ, 33. kolo extraligy

Utkání komentuje Jiří Hauzner

KARLOVY VARY - PLZEŇ 8:1 (2:0, 3:1, 3:0). Konec zápasu.
60:00
Konec zápasu - Vary vítězí přesvědčivě 8:1. Zásahy brankářů ve 3. třetině: Pejchar - 6, Málek - 10.
56:29
Další rána pro zdecimovanou Plzeň - 8:1. Kutlákovu ránu od modré vyrazil Pejchar k neobsazenému Hurtajovi, který puk pohoptově vrátil do branky.
55:15
Na Krátoškovu přihrávku si znovu najel Nedorost, ale tentokrát přestřelil.
52:29
Vary využívají 4. přesilovku a vedou 7:1. Krátoška nahrál před branku neobsazenému Nedorostovi, jemuž stačilo usměrnit puk za záda Pejchara do odkryté branky. 2. asistence: Bauer. Karlovarská hala bouří.
50:39
Přesilovka Karlových Varů. Špaček zasáhl vysokou holí v obličeji Vojtěcha Poláka.
49:57
Vary zvyšují na 6:1. Před Pejcharem zůnstali osamocení Košťál se Skuhravým, vyměnili si puk a Košťál zamířil přes padajícího Pejchara pod horní tyč.
49:32
Hraje se v uvolněnějším tempu, domácí jsou s náskokem spokojeni a hosté se jenom těžko prosazují. Zápas sleduje 4100 diváků.
47:45
V útočném pásmu háčkoval Kumstát, nakonec vystřelil, ale Pejchar puk nadvakrát zpacifikoval.
45:10
Před hostující brankou se zjevil Nedorost, jeho střelu zblízka Pejchar vyrazil.
43:21
Před branku domácích pronikl obránce Nedoma, jeho první pokus zmařil Málek, další skončil vedle.
40:33
Výtiskovu ránu po ledě od modré čáry zastavuje těsně před brankovou čarou pravý Málkův beton.
40:01
Byla zahájena 3. třetina, v plzeňské brance je Rudolf Pejchar.
40:00
Po druhé třetině. Vary si v ní ještě vylepšily svůj náskok. Těží dnes zejména ze skvělých přesilovek. Zásahy ve 2. třetině: Duba - 8, Málek - 8.
39:46
Vary zvyšují na 5:1. Hurtaj zatáhl puk do pásma, vyměnil si jej s Alinčem, vyšachovali i gólmana Dubu a parádní kombinaci nakonec zakončil Alinč střelou do prázdné branky.
38:18
Vary dnes potřetí využívají přesilovou hru - 4:1. Bauer nahrál na modré křížně Hlavačkovi, ten vystřelil a jeho ránu ve skrumáži před Dubou tečoval Nedorost.
37:39
Střela obránce Bauera od modré končí v připravené Dubově lapačce.
36:48
Přesilovka Karlových Varů. Vyloučen je Andrašovský za vražení na hrazení.
36:42
Kutlákova rána od modré těsně míjí levou tyč.
35:26
Hosté se ubránili bez potíží, domácí se ani pořádně nedostali k Dubově brance,.
33:26
Přesilovka domácích. Plzeňský tým je potrestán za příliš mnoho hráčů na ledě.
33:14
Průnik Moravce zastavil obránce Bauer. Puk se ale dostal opět k Moravcovi, jeho střelu těsně nad ledem vyrazil Málek pravým betonem.
32:46
Střelu Andrašovského od modré chytá Málek do lapačky.
30:53
Plzeň snižuje na 1:3 Cibák nahrál z rohu kluziště mezi kruhy Martinu Strakovi, který švihem zamířil přesně k levé tyči Málkovy branky. 2. asistence: Moravec.
29:27
Střelu Michala Straky z levého kruhu blokuje domácí obránce Harant. Puk končí vysoko v ochranné síti.
27:55
Nedorostovu přihrávku z rohu kluziště nestihl usměrnit do branky osamocený Kraft.
26:24
Domácí pokračují v náporu. Harantovu ránu od modré Duba nadvakrát chytá, další rána Jiřího Poláka končí vedle.
25:17
Dvořák poslal kolmou přihrávkou do brejku Hurtaje, tomu ale v rozhodujícím momentu sklouzl puk z čepele hole.
23:51
Domácí vedou už 3:0. Košťál se zmocnil puku v rohu útočného pásma, vybruslil s ním do střelecké pozice, položil si gólmana a trefil pravý horní roh Dubovy klece. Asistence: Bednařík.