3. čtvrtfinále extraligy

Utkání komentuje Jaroslav Tomas

LITVÍNOV - ZLÍN 1:2 (0:1, 0:0, 1:1)
60:00
Utkání skončilo. Zlín už jednobrankové vedení udržel a ujímá se vedení ve čtvrtfinálové sérii na 2:1.
59:46
Jarina opouští branku, Litvínov hraje v 6 proti 4.
59:31
Litvínov vyhrál vhazování, ale brankář Jarina nemohl uvolnit místo hráči do pole kvůli zakázanému uvolnění.
59:28
Litvínovský trenér Jeřábek si bere oddechový čas.
59:28
Veselý fauloval Gombára, domácí hrají přesilovku.
59:19
Litvínov hraje v plném počtu.
58:24
Litvínov snižuje - 1:2. Branda v oslabení skvěle zakončil individuální akci. V útočné třetině objel Balaštíka, Kroupa mu odblokoval jednoho ze Zlínských obránců a Branda kolem Murína skóroval.
57:19
Vyloučen je litvínovský Hübl za hákování Barinky.
56:45
Domácí gólman Jarina nadvakrát zlikvidoval dobrou střelu Hamrlíka od modré.
55:23
Litvínovský Branda šikovně tečoval puk před Igorem Murínem. Zlínský gólman se překvapit nenechal.
53:31
Zlín se v přesilovce nehrnul do velkého útočení. Jarinu v brance Litvínova nikdo nevyzkoušel ani zdálky. Domácí forčekovali už v útočném pásmu, ale ani oni se ke střele nedostali.
51:31
Domácím se přesilová hra vůbec nepovedla. Odehráli ji bez šancí. V početní výhodě díky Poživilovu vyloučení hraje Zlín.
51:28
Za napadení je vyloučen domácí Poživil.
49:31
Litvínov hraje přesilovou hru. Tesařík šel na trestnou za držení.
48:34
Zlín vede 2:0. Čajánek vybojoval na útočné modré kotouč a poslal do levého křídla Balaštíka. Nejlepší střelec základní části extraligy se prosadil střelou švihem pod Jarinovu lapačku.
47:41
Z brejku si dobrou pozici vytvořil Prorok, zlínského gólmana Murína nepřekonal.
47:30
Zlínský útok Čajánek, Bonk, Erat po delší době zmáčkl soupeře. Nebezpečně vystřelil Erat, Jarina byl na místě.
35:10
Další dobrá akce Hüblova útoku - Proroka však v poslední chvíli obránci odclonili. Zlín pouze brání jednobrankové vedení.
43:48
Domácí Branda pálil od modré, Murín vyrazil před sebe a dorážet se snažil Kotrla. Odblokovaný obráncem se však neprosadil.
42:30
Zlín přesilovku nevyužil. Obránce Roman Hamrlík střílel od modré, Barinka před Jarinou tečoval a litvínovský brankář zasáhl, přestože chvíli nevěděl, kde má puk.
40:30
Za nebezpečnou hru vysokou holí je vyloučen domácí Čaloun.
40:20
Litvínovský Ivo Prorok zahájil i třetí třetinu aktivně. Jeho pokus však Murína nepřekvapil.
40:01
Hraje se třetí třetina.
40:00
Druhá třetina skončila. Litvínovu se přes množství šancí a zajímavé situace v přesilových hrách vyrovnat nepodařilo. V samém závěru si najel před branku obránce Škoula, ale tváří v tvář zlínskému gólmanovi trefil tyčku.
38:48
Zlínský Bonk vystřelil od pravého mantinelu, s Barinkovou tečí si poradil Jarina.
36:51
Litvínov přesilovku nevyužil. V oslabení se do slibné pozice naopak dostával Veselý. Svůj nájezd však střelou nezakončil.
34:51
Domácí hrají přesilovou hru. Prorok ujížděl do samostatného nájezdu a nedovoleně jej zastavil Galvas.
34:40
Zlín se po delší době vymanil z tlaku, Barinka se probil až před Jarinu, ale jeho pokus zblízka k tyči domácí brankář vytěsnil.
32:35
Oba týmy jsou v plném počtu. Domácí Čaloun zblízka nedokázal v pádu přehodit ležícího gólmana Murína.