4. čtvrtfinále extraligy

Utkání komentuje Jaroslav Martínek

LITVÍNOV - ZLÍN 3:1 (2:0, 1:0, 0:1) Konec zápasu
60:00
Konec zápasu. Zlín byl možná hokejovější, Litvínov ale rozhodně bojovnější a vítězství si zasloužil. Stav série je srovnaný 2:2.
59:55
Hlavní rozhodčí přerušil odpočítávání domácích fanoušků. Za faul loktem je vyloučen Šlégr.
58:57
Domácí přežili oslabení, Blaťák při přesilovce pálil mimo, rány Čajánka a Martina Hamrlíka pochytal Jarina.
56:57
Zlín bude hrát další přesilovku. Litvínov hrál v šesti, je potrestán za příliš mnoho hráčů na ledě.
56:48
Litvínov se dobře bránil a oslabení zvládl.
54:48
Prorok spíš jen stínoval Martina Hamrlíka a trochu nepochopitelně dostal dvě minuty za nedovolené bránění.
53:38
Nápor Zlína je zatím bez efektu. Litvínovští hrají velmi disciplinovaně a soupeře nepouštějí do žádné šance.
52:16
Zlín se hodně tlačí dopředu, ale nedokáže se dostat do dobré šance. Naopak Litvínov zahrozil protiútokem, od modré pálil Šlégr, Hübl získal odražený puk před brankou, ale prováhal vhodný moment k zakončení a nakonec se kličkami dostal do rohu a vůbec nevystřelil.
50:48
Od modré pálil Nosek, o dorážku se snažil Erat, Jarina kryje.
49:57
Litvínov oslabení zvládl velmi dobře. Branda a pak Prorok s Čalounem dokázali držet puk daleko od své branky.
49:30
Leška má podezření na zlomeninu kotníku.
49:08
Z levé strany od modré pálil Blaťák, gólman Jarina puk chytá. Na postu centra v prvním útoku místo Lešky hraje Čájánek.
48:19
Začíná zkrácená přesilovka Zlína.
47:57
Hranáč před Jarinou brankou fauloval Lešku, ten faul přece jen trošku přihrál, ovšem litvínovský obránce dostává dvě minuty za nedovolené bránění. Lešku poté Branda lehce přimáčkl na mantinel a zlínský útočník se dlouho nezvedal z ledu. Nakonec odkulhal na střídačku.
47:14
Prorok dostal přihrávku za zlínskou obranu, ale jeho ránu z levého kruhu bekhendem Murín vyrazil. Prorok, jak byl rozjetý, se zastavil až o branku, kterou při brzdění posunul. Hra je přerušená
46:19
Zálešák se snažil dojet puk po Murínově levici, ale nedovoleně ho atakoval Blaťák a dostává dvě minuty za držení.
46:07
Hosté se dostali do šance, kterou ale zlikvidoval Jarina. Barinka našel Erata, ten pálil z pravého kruhu.
45:24
Zlín se zatím nedokázal vyrovnat s důslednou litvínovskou obranou a dvakrát za sebou zahrál na zakázané uvolnění.
43:43
Domácí se rychle oklepali z inkasovaného gólu. Podařilo se jim zformovat obranu a hrají opět velmi pozorně v defenzívě. Když mají příležitost, snaží se zahrozit z rychlých protiútoků, ale k zakončení se zatím nedostali.
40:10
Litvínov - Zlín 3:1 Hosté se hned po rozehrání pustili do útoku a Barinka snižuje. Asistence: Bonk a Tesařík. Situaci ještě posuzoval videorozhodčí, gól platí.
40:01
Začíná 3. třetina.
40:00
Konec 2. třetiny. Po sérii nevyužitých přesilovek se Litvínov prosadil. Ovšem Zlín ve druhé části přidal a zápas ještě není rozhodnutý.
39:20
Litvínov - Zlín 3:0 Domácí využívají přesilovku už po osmi vteřinách. Šlegr vypálil, Murín puk neudržel a kotouč se dostal k Hüblovi. Ten udělal kličku a poslal puk do odkryté branky.
39:12
Martincův útok se dlouho motal po rozích kluziště v útočném pásmu a Kotrla si vykoledoval faul. Zlín se bude bránit ve čtyřech. Potrestán je Roman Hamrlík.
37:54
Do rozhozené litvínovské obrany vtrhl Čajánek, ale jeho střelu Jarina vyrazil. Hraje se hodně rychlý otevřený hokej.
37:12
Dvě obrovské šance Litvínova: nejprve to byla ddorážka Marince a následně střela Trávníčka, kterou Murín výborný zákrokem kryl.