1. zápas semifinále

Utkání komentuje Jaroslav Martínek

PARDUBICE - LIBEREC 3:2 (0:0, 0:1, 2:1 - 1:0). Po prodloužení.
67:18
Pardubice vítězí v prodloužení 3:2. Na Koukalovu přihrávku zpoza branky si najel mezi kruhy Snopek a prostřelil Hniličku. Pardubice vedou v sérii 1:0.
66:46
Modrý nahazoval ze středního pásma. Lašák raději před dotírajícím hráčem přikryl puk.
65:30
Hlavně neudělat chybu. To je motto obou týmů v prodloužení.
64:17
Od modré pálil Hanzlík. Lašák vyráží mimo.
64:01
Po buly pálil Novotný. Až do ochranné sítě.
63:14
Střela Průchy z levého kruhu. Hnilička má co dělat, aby vstal z ledu.
62:16
Hnilička je na nohou. Dostal obstřik na stehně nad betonem a bude pokračovat.
62:16
Hnilička kryje ránu od modré a svíjí se v bolestech na ledě. Puk ho zřejmě zasáhl na nějaké nekryté místo.
61:25
Hnilička kryje Snopkovu ránu od modré.
60:48
Tomajko zachytil ze vzduchu Blažkovo nahození. Píská se sevření kotouče rukou.
60:01
Prodloužení začalo.
60:00
Základní hrací doba nerozhodla - 2:2. Následuje po přestávce desetiminutové prodloužení čtyři na čtyři. Liberec dvakrát vedl, Pardubice dvakrát vyrovnaly. Bulis ale dal první pardubický gól z výrazného ofsajdu.
58:44
Průcha se zmocnil puku ve středním pásu, nahrál doprava Hemskému, jeho ránu z těžkého úhlu Hnilička kryje.
58:15
Fischer nepustil Mikesku do pásma. Zakázané uvolnění Liberce.
57:17
Do ideální pozice před branu dostal puk Vaic, ale Lašáka nepřekonal.
55:58
Vrbata na útočné modré přenechal puk Kotalíkovi, ten pálil z pravého kruhu a Lašák jej vytěsnil lapačkou mimo.
55:24
Pardubice vyrovnávají - 2:2. Hnilička neudržel Blažkovu střelu. Dopita se zorientoval nejrychleji, přikopl si jej v branovišti bruslí a zasunul do brány.
55:16
Blažek nahodil puk ze středního pásma. Hnilička kryje. Buly v obranném pásmu Liberce.
54:59
Hostům se daří držet puk daleko od Hniličky.
54:11
Z pardubického náporu ujel Vrbata, vypálil od pravého hrazení. Lašák vyrazil a Kotalík neměl prostor k dorážce.
52:44
Pardubice jsou v plném počtu.
51:44
Liberec dlouho váhal se střelou, až Vrbata křížně nahrál do pravého kruhu Kotalíkovi, který pálil z první. Lašák se přesunul a zázračně chytá.
50:44
Přesilovka Liberce. Na ledě zůstal před libereckou střídačkou Čermák, kterého sestřelil Mikeska a je vyloučen za napadení.
49:50
Do ojedinělého útoku se vydal Kotalík s Procházkou. Kotalík pálil zprava, Procházka se k dorážce nedostal.
48:45
Pardubice stupňují nápor. Liberec se už pouze brání. Domácí tým stáhl sestavu na tři formace.
47:50
Hnilička vychytal Mikesku, který nedokázal asi metr před brankou zvednout puk.
47:20
Vzruch na obou stranách. Nejprve Dopita nastřeloval na branku, Hnilička vyrazil před sebe a z prostoru mezi kruhy pálil vedle. Na druhé straně Lašák kryje Fisherovu střelu zblízka.
46:26
Modrý nevyhodil puk, Koukal nahrával před branku Průchovi, ten ale prudkou přihrávku netrefil.