příprava, čtvrtek 28.4. 2004 v 18.30 hodin

Utkání komentuje Petra Kousalová

ČESKO - KANADA 1:2 (1:0, 0:1, 0:1), Konec utkání.
60:00
Konec zápasu. V závěru se Petr Sýkora nedokázal prosadit přes Luonga. Český tým tak prohrává i poslední přípravný zápas před mistrovstvím světa. Nejlepším hráčem za Česko je vyhlášen Marek Židlický a za Kanadu Roberto Luongo.
59:41
Český tým si bere oddechový čas.
57:58
Závěr zápasu se bude hrát ve čtyřech. Za hrubost dostali dvě minuty Čajánek a Walker.
57:33
1:2 - Po střele Gagneho se puk od mantinelu odrazil k Thorntonovi, který z prostoru mezi kruhy Vokouna prostřelil.
56:19
Po pěkné kombinaci vystřelil Petr Sýkora. Hra je znovu bez větších šancí. Hráči se nedostávají do bezprostřední blízkosti branky odkud by hrozilo nebezpečí.
55:19
Oba týmy v plném počtu.
53:58
Radek Dvořák ukázal, že patří mezi nejrychlejší bruslaře. Dostal puk ve vlastním pásmu a kolem stojících obránců se prohnal až před Luonga, ale bekhendová klička mu úplně nevyšla.
53:19
Bude se hrát ve čtyřech. Špaček dostal dvě minuty za sekání a na straně hostů se nedovoleným bráněním provinil Smyth.
52:19
Český čtvrtý útok se dnes ukazuje v dobrém světle.Znovu odehrál celé střídání v útočné třetině. Jeho nátlaková a rychlá hra na Kanaďany platí.
51:23
Židlického střelu od modré se snažil tečovat Dvořák. Puk prošel vedle pravé tyčky.
50:49
Boyle pálil z těžkého úhlu a přes obránce. Vokoun střelu viděl, přesto s ní měl problémy. Schoval ji ve své výstroji.
48:34
Do útočného pásma se proháčkoval Kubina a prudce a nepříjemně vypálil. Luongo pracně vytěsnil nad branku.
46:52
Kanaďané teď českému týmu zatopili. Udrželi se v útočné třetině, kde hbitě kombinovali. Do vážnější šance se však nedostali.
45:03
Varaďa se hned po návratu zapojil do útoku. Pomohl přečíslit Kanaďany. Sýkorovu střelu vyrazil Luongo koncem lapačky.
44:48
Hosté v přesilovce nic světoborného nepředvedli.
42:48
Varaďa na poslední chvíli zachraňoval kanadský nájezd. Pomohl si nedovoleně a dostal dvě minuty za podražení.
41:59
Čajánek nahrál zpoza branky Ručinskému, ale jeho přihrávka se už k Dvořákovi, který stál sám před brankou, nedostala.
40:01
Začala poslední třetina.
40:00
Konec druhé třetiny.
39:16
Přesilovka se domácím vůbec nepovedla. Ze začátku se jim nedařilo dostat se do pásma a kloudně rozehrát. Na konci pěknou kombinaci předvedl Vašíčkův útok.
37:16
Český tým si zahraje přesilovku. Za krosček dostal dvě minuty Regehr.
36:05
Prospalovu střelu z prostoru mezi kruhy chytá Luongo do lapačky. Diváci skandují "My chceme gól".
35:28
Kanaďané český tým uzamkli v obranné třetině, ale gólovou radost jim přesilovka nepřinesla. Do tyčky pálil Morrison.
33:28
Marek Židlický oplácel a dostal dvě minuty za hrubost.
33:14
Straka dostal od Prospala přesnou přihrávku do jízdy. Bekhendová střela z kličky byla pro Luonga velmi nepříjemná.
32:18
Puk se odrazil od mantinelu před branku k Heatleymu, ale ten v nejdůležitějším okamžiku upadl. Přesto v kleče vystřelil. Vokoun vyrazil betonem.
31:52
Na hře se nic nemění. Po Smythově přihrávce se snažil prosadit Heatley, ale puk skončil vedle branky.
29:34
Hra se přelévá z jedné strany na druhou. Hraje se rychlý a pohledný hokej. Oproti první třetině se hra přiostřila. Jen ji chybí výraznější šance.