32. kolo extraligy

Utkání komentuje Jiří Seidl

TŘINEC - SPARTA 6:1 (1:1, 4:0, 1:0), konec
60:00
Konec zápasu. Třinec i potřetí v sezoně porazil Spartu, tentokrát rozdílem třídy.
58:32
Přesilovka Sparty. Vyloučen je Pácal za nedovolené bránění.
58:30
Podél hrazení pronikl Vykoukal, ale jeho tvrdou střelu brankář Biegl vyrazil.
57:55
Třinec přesilovku nevyužil.
56:23
Oboustranné vyloučení. V pravém rohu za sarťanskou brankou se do sebe pustili Marek s Kudrnou a oba dostali dvě minut za hrubost.
55:55
Přesilovka Třince. Kudrna objížděl sparťanskou branku, sekal jej Vykoukal a dostal za to dvě minuty.
54:17
Třinec využívá přesilovku - 6:1. Peterek zpoza branky našel v levém kruhu volného Pácala, který propálil Břízu. 2. asistence: Kudrna.
53:30
Od modré pálil Tesařík, jeho střelu brankář Bříza betony vyrazil.
52:34
Přesilovka Třince. Po srážce s Kroupou byl za nedovolené bránění vyloučen Langhammer.
51:37
Je po sparťanské přesilovce. Před Biegla se ještě prokličkovl Vykoukal, ale nepřekonal jej.
49:37
Po polovině přesilovky se Sparta nedostala k pořádné střele. Usadila se sice v pásmu, ale bez efektu.
47:37
Přesilovka Sparty Huna zasáhl Nikolova vysokou holí do obličeje a dostal trest na dvě plus dvě minuty.
47:17
Přesilovka skončila, Třinec ji přečkal bez větších potíží.
46:26
Sparta se usadila v třineckém pásmu. Marek našel před brankou volného Štrbu, ale Biegl jeho střelu ukryl ve výstroji.
45:17
Přesilovka Sparty. Vyloučen je Huna za nedovolené bránění. Nespokojení diváci skandují na adresu rozhodšího Husa ven.
45:15
Netík našel v levém kruhu Straku, ten ale Biegla nepřekonal.
44:39
Odraženého puku se před třineckou brankou zmocnil Ton, vypálil a Biegl puk zázračně vyškrábl lapačkou.
44:02
Je po přesilovce.
43:42
V rychlém sledu za sebou pálili od modré Výtisk, který netrefil branku, a Tesařík, jehož ránu Bříza vyrazil.
42:02
Přesilovka Třince. Vyloučen je Netík za nedovolené bránění.
41:20
Peterek našel u levého mantinelu najetého Martynka, najel za bránu, vrátil puk Peterkovi do pravého kruhu, ale ten puk ze slibné pozice netrefil.
40:01
Byla zahájena 3. třetina.
40:00
Konec 2. třetiny. Jak už napovídá vývoj skóre, na ledě bylo prakticky jenom jedno mužstvo.
39:54
Třinec vede už 5:1. Od levého mantinelu našel Tomas skvěle postaveného Polanského, který Břízu s přehledem prostřelil. 2. asistence: Huna.
38:34
Šance Sarty. K odraženému puku se dostal Chabada, ale jeho střela k pravé tyči neměla razanci.
37:55
Třinec ostřeluje Břízovu branku. Od modré stříleli Kroupa a Chmelíř, Bříza se musí v brance ohánět. Třinec je jasně lepší.
37:31
Třinec sevřel Spartu v jejím pásmu a ta se uzavřela jen za cenu zakázaného uvolnění.
36:52
Výtisk našel na útočné modré Skořepu, který si najel až před Břízu, ale ten jeho střelu z levé strany vyrazil.