RUSKO - ČESKO, Rosno Cup

Utkání komentuje Jaroslav Martínek

RUSKO - ČESKO 3:1 (3:0, 0:0, 0:1). Konec
60:00
Konec zápasu. Rusové vítězí zaslouženě 3:1, bez ztráty bodu triumfují na Rosno Cupu,. Naopak Češi jsou se dvěma body poslední.
58:57
Vlasáka v průniku zastavuje postavení mimo hru.
58:30
Češi se tlačí v závěru dopředu. Ale do šance se nedostali.
57:12
Vlasák je na ledě. Rusové se neprosadili, ale mrzet je to nemusí. Do konce zbývají necelé tři minuty a vedou o dvě branky.
55:12
Přesilovka Ruska. Za hákování je vyloučen Vlasák.
54:25
Bednář trefuje z prostoru mezi kruhy pravou tyč.
53:40
Přesilovka Čechům opět vůbec nevyšla. Na ruskou branku ani jednou nevysřelili. Rusové bez potíží vyhazovali puky.
51:40
Přesilovka Česka. Za držení hole je vyloučen ruský bek Vyšedkevič.
50:57
Od modré pálil Ševc. Na druhé straně likvidoval Pinc střelu Vlasenkova.
49:09
Další zákrok Pince. Lapačkou zastavuje skákavou střelu Morozova.
48:41
Česku přesilovka nevyšla. Rusové jsou komplet.
47:19
Začíná přesilovka Česka.
46:41
Síly na ledě se vyrovnají. Přihrávajícího Hořavu podrazil Morozov.
46:40
Češi mohli v oslabení vyrovnat. Kudrnovi v oslabení parádně nahrál Hořava a třinecký útočník předvedl Malíkovu parádu, jíž ohromil NHL, jenomže jeho zakončení zastavila horní tyč.
45:53
Pinc zachránil proti střele Charitonova, který byl zcela nepokrytý v pravém kruhu.
45:19
Přesilovka Ruska. Za podražení je vyloučen Philipp.
44:02
Česko snižuje - 1:3. Po Moravcově přihrávce zpoza branky procpal puk z hranice brankoviště za záda ruského gólmana Kudrna.
43:40
Hlaváč nabil Hejdovi, jeho ránu ruský gólman vyrazil, stejně se vedlo na druhé straně Pincovi proti střele Charitonova z levého ruhu.
42:57
Ke střele zleva se prosadil But. Pinc bez potíží odráží do rohu.
41:20
Už zase hrají Rusové. Češi v obraně nestačí.
40:32
Vlasákova střela zleva končí po teči Bykova vysoko v ochranné síti.
40:01
Byla zahájena třetí třetina.
40:00
Konec 2. třetiny. Češi už alespoň neinkasovali, na druhou stranu nedokázali využít ani dvojnásobnou přesilovku, aby zvýšili své naděje na zvrat.
39:22
Rusové jsou ve čtyřech. Poté, co Kadlec podlouzl, měli dokonce šanci v přečíslení. Varlamov ale minul pravou tyč Pincovy branky.
38:47
Zvjagin čelil dvěma Ševcovým střelám. Druhou odrazil do ochranné sítě.
38:02
Češi si zahrají pět na tři. Gusev po Kudrnově střele před brankou podrazil clonícího Skuhravého.
37:22
Přesilovka Česka. Chomickij nedovoleně zastavil pronikajícího Mrázka.
37:08
Rusové pokračovali v náporu, ale spíš se bavili stahovačkami a přihrávkami, než aby stříleli. Nakonec český icing.
36:19
Češi se ubránili. Malkinovu střelu z levého kruhu Pinc vyrazil, stejně tak rána od modré Varlamova.