Liberec si svou příležitost zkazil hned na začátku. Beránek vystihl přihrávku a Hlavačka ho podrazil. Hraje se čtyři na čtyři.
Dvě minuty za sekání si odsedí Sup.
55:59
Obě mužstva v plném počtu. Hra čtyři na čtyři žádné šance nepřinesla.
53:59
Ještě před přerušením se pěknou střelou od modré prezentoval Hlavačka a na druhé straně se mezi dvěma obránci dravě proháčkoval Vondrka. Stihl ještě vystřelit, ale Hnilička byl připravený.
53:59
Vyloučení na obou stranách. Za vzájemnou potyčku dostali dvě minuty Sup a Podkonický. Oba za hrubost.
50:52
Liberec je v plném počtu. Individuální akcí na sebe upozornil Kopecký. Nejprve si zavezl puk podél mantinelu do pásma a vystřelil. Hnilička puk vyrazil, ale Kopecký ho znovu vybojoval a zkusil štěstí i podruhé.
49:31
Síly na ledě se vyrovnají. Franěk chytil po střele puk do lapačky ale Čermák k němu přijel a povalil ho na zem. To se nelíbilo Bednářovi a tak do Čermáka strčil. Ten pád přifilmoval a slávistický útočník dostal dvě minuty za hrubost.
48:52
Přesilovku si zahraje Slavia. Rozsíval podrazil Kolaříka, který vystihl rozehrávku na modré.
47:57
Střely na obou stranách. Nejprve vypálil Vlasák a z proti útoku dostal do levého kruhu puk Šachl. Franěk puk chytá.
46:01
Ke střele od modré se dostal Krstev. Franěk puk vyrazil, ale prodože před ním byli liberečtí hráči, schoval ho pod betony.
44:35
Liberec je v plném počtu. Musel se bránit velkému tlaku. Hlavně Vlasákova formace si vydobila dobré pozice, ale žádná ze střel se neujala.
42:35
Trest za pád pod nohy Dlouhému si odpyká Víšek.
40:25
Slavia v plném počtu.
40:00
Začala poslední třetina. Buly vyhrál znovu Beránek a Liberec dohrává přesilovku.
40:00
Konec druhé třetiny. Slavie se zatím úspěšně brání.
38:25
Trest za příliš mnoho hráčů na ledě odsedí za tým Slavie Hruška.
36:52
Domácím se přesilovka nepovedla. Liberec dobře bránil a nepustil Slavii do pásma.
34:52
Další přesilovka Slavie. Dvě minuty dostal za hákování Richter
34:20
Domácí zvyšují na 3:1. Beránek poslal puk od levého mantinelu střílenou přihrávkou před branku Bednářovi, který puk tečoval do levého rohu.
33:28
Slavia přesilovku nevyužila.
31:28
Hanzlík dostal dvě minuty za podražení Bednáře. Předtím předvedla ukázkovou akci Slavia. Novák nahrál Supovi, který se prosmýkl kolem obránce a nahrál Bednářovi. Jeho střelu Hnilička vytěsnil.
30:11
Domácí jsou v plném počtu.
28:59
Slavia je z nejhoršího venku.
28:11
Slavia bude hrát 49 vteřin ve třech. Za podražení si na trestné lavici odpočine Kadlec.
28:04
Vlasák vypíchl na modré puk a rozjel se sám na Hniličku. Vystřelil mezi betony, ale liberecký brankář byl pozorný.