39. kolo extraligy

Utkání komentuje Tomáš Železník

ZLÍN - PARDUBICE 0:5 (0:4, 0:1, 0:0), konec zápasu
60.00
Konec zápasu. Pardubice rozhodly utkání bleskovým nástupem, zaskočení hráči Zlína se na odpor za 60 minut nezmohli.
59.48
Čestný gól Zlína mohl vstřelit Barinka sám z pravého kruhu, ale Lašák si povyjel, a jeho střelu zneškodnil.
56.56
Pardubice se v oslabení ubránily. Domácí měli jednu výbornou šanci Barinkou, ale puk trefil pouze tyčku.
55.00
Utkání sleduje ve Zlíně na zimním stadionu 4325 diváků.
54.56
Zlín hraje přesilovku, dvě minuty za hákování dostal Čaloun.
53.44
Po rychlých akcích na obou stranách mohl zkorigovat Mokrejš, Lašák vyrazil před sebe, ale nikdo ze zlínských nebyl připraven dorážet.
50.47
Zlín je opět kompletní. V přesilovce se nic vážného nestalo, hosté poklidně kombinovali.
48.47
Další zlínský hráč na trestné lavici, dvě minuty za hákování dostal Melenovský.
47.53
Pardubice jsou kompletní. Zlín v přesilovce opět nic nevymyslel a diváci začali skandovat: "Aspoň jeden!".
46.45
Kristek je na ledě, Zlín ma minutovou přesilovku.
45.53
Pardubickou přesilovku ukončilo vyloučení Koukala, který dostal dvě minuty za držení hole.
44.45
Další přesilovka Pardubic, dvě minuty za krosček dostal Kristek.
41.42
Ve vyložené šanci před Jarinou se ocitl Mrázek, jeho ránu ale Jarina zachytil do lapačky.
40.43
Zlín je komplet.
40.01
Byla zahájena 3. třetina.
40.00
Skončila 2. třetina. Pardubice už nic nevymyslely, naopak Zln zkusil Lašáka vyzkoušet Kristkem, ale bez úspěchu.
38.42
Pardubice dohrají 2. třetinu v početní výhodě, dvě minuty za nedovolené bránění dostal zlínský útočník Kubiš.
37.10
Další kousek do galerie nevyužitých přesilovek přidávají Pardubice, během přesilovky branku Zlína vážně neohrozily.
35.10
Přesilovka pro Pardubice, dvě minuty za napadení dostal Kovář.
34.31
Pardubice jsou komplet, ubránily se s přehledem. Zlín hrozil pouze střelami z dálky.
33.12
Pardubice se úspěšně brání. Už jsou ve čtyřech.
32.31
Zlín dostal šanci výsledek zkorigovat, bude hrát 41 vteřin přesilovku 5 na 3, dvě minuty za podražení dostal Kántor.
31.12
Na trestnou lavici usedl střelec pátého pardubického gólu Snopek, který dostal dvě minuty za držení.
28.57
Zlín se v oslabení ubránil. Pardubice se nikam netlačí, uvolněně kombinují a kontrolují vývoj zápasu.
26.57
Další přesilovka Pardubic, dvě minuty za hákování dostal Houdek.
25.10
0:5. Pardubice využívají přesilovku, od modré propálil Jarinu Snopek, asistenci má Blažek.
23.47
Hamrlík vyloučen za vysokou hůl. Pardubice hrají přesilovku.
23.43
Pardubické vedení mohl navýšit Havíř, zkoušel prostřelit Jarinu, ale ten jeho pokus chytil.
22.59
Hosté jsou kompletní. Pardubice se bránily bez problémů, jen ke konci měly potíže, ale Rachůnek nedokázal trefit odkrytou branku.