Utkání komentuje Miroslav Najdek

VÍTKOVICE - ZLÍN 4:0 (2:0, 1:0, 1:0), konec utkání
60:00
58:04
Hosté si zkomplikovali cestu za čestným úspěchem. Na trestné lavici sedí Zubíček, který podrazil unikajícího Kropáče.
56:49
Hosté přece jenom sebrali síly k náporu a tlačí se do útoku, ale málem na to doplatili dalším gólem. Štefanka přihrál od modré prudce Krenželokovi až před brankoviště, ale ten nepřehodil Murínův levý beton.
55:54
Po zaváhání domácí obrany mohli hosté snížit, Špilár místo střely ještě přihrával volnému Okálovi, ale Pinc chytá spolehlivě a za zákrok si vysloužil ovace publika.
55:18
Domácí jsou už v plném počtu, v přesilovce pět na čtyři už hosty ke střele nepustili.
54:19
Vítkovičtí jsou z nejhoršího venku, jsou ve čtyřech. Hosté si přesto vytvořili tlak, ale Hamrlíkovu ránu od modré Pinc srazil. Z otočky střílel před brankovištěm Král, ale minul pravou tyč.
53:18
Zlín má 61 vteřin přesilovku pět na tři. Vyloučený je Štefanka za hrubost.
52:19
Podruhé během chvilky je vyloučený domácí Krenželok, dostal dvě minuty za podražení.
52:08
Šimíčkovo nahození tečoval před brankou Irgl, ale Murín byl dobře postavený a puk chytil.
51:38
Od modré vyzkoušel tvrdou střelou pozornost brankáře Blaťák, ale mířil doprostřed branky.
50:53
Vítkovičtí se ani nemuseli moc bránit, aby v oslabení neinkasovali. Hosté už nemají síly něco s výsledkem udělat. Jednou jim puk utekl i na zakázané uvolnění.
46:39
Vítkovice přidávají čtvrtý gól. Domácí využívají druhou přesilovku. Šimíček vysunul ze středního pásma do úniku dvojici Irgl, Hubáček. Irgl viděl nalevo najíždějícího Hubáčka, mezi obránci mu poslal přihrávku a ten parádní střelou, když se puk odrazil od horní tyčky do branky zvýšil.
46:03
Domácí budou hrát další přesilovku, vyloučený je Hamrlík za sekání.
45:22
Ani domácím se přesilovka nevydařila. Do útočné třetiny se dostali až v jejím závěru. Od modré střílel obránce Polák, ale tečovaný puk skončil vedle.
43:22
Domácí budou hrát přesilovku. Na trestnou lavici usedl Malinský za podražení.
42:55
Před Pince se probil Záhorovský, ale ten mu jeho zakončení znechutil, vzal mu puk z hokejky.
41:54
Domácí jsou už v plném počtu. Zlínu v jejich přesilovce nedovolili zhola nic. Hosté ztratili puk okamžitě po přechodu útočné modré.
40:01
40:00
Konec druhé třetiny. Hokej v ní už nebyl tolik pohledný jako v první části. Domácí se snažili hrát hlavně pečlivě v obraně a v útoku už nebyli tak účinní. Hosté na tom ovšem nejsou o mnoho lépe.
39:54
Domácí se budou bránit, vyloučený je Gulaši na dvě minuty za hrubost.
39:09
Vítkovice vedou už 3:0. V útočném pásmu vyhrál buly Procházka, nahrál Kropáčovi, jeho střelu Murín ještě srazil, ale jenom k Procházkovi, který zblízka přidává třetí gól domácích.
36:45
Hosté přesilovku nevyužili. Na začátku střílel Leška do levé tyče a pak už se domácí bránili dobře a nedovolili zlínským zaujmout přesilovkové pozice.
34:45
Hosté zavřeli Vítkovice v obranném pásmu, tvrdě stříleli od modré Vosátko a Zubíček, ale Pinc vše pochytal. V závěřu náporu domácí faulovali a budou se bránit. Na trestnou lavici usedl Procházka za nedovolené bránění.
32:55
Po dlouhé době viděli diváci kloudnou akci, od vlastní modré vysunul dlouhou přihrávkou Hamrlík Kristka, který zakončoval nad Pincovu lapačku, ale domácí brankář zasáhl výborně a dál drží čisté konto.
30:38
Hosté jsou už v plném počtu. Domácí si nevzali do druhé třetiny formu z té první. Ani v početní výhodě nevymysleli kloudnou kombinaci. Až v závěru střílel od modré Kuboš, ale Murín byl připravený. Také hosté se v oslabení dostali před Pince, který zasahoval po střele Záhorovského.
28:38
Zlín se opět brání v oslabení, vyloučený je Rachůnek, který zbytečně za Pincovou brankou podrazil Hubáčka.
25:18
Zlín už je v plném počtu, domácím se přesilovka vůbec nevydařila. Nedostali se do souvislé kombinace a Murína neohrozili.
24:01
Zlín už je ve čtyřech, v krátké přesilovce pět na tři nepustil domácí ani do své třetiny.
23:18
Zlín hraje 43 vteřin ve třech, za trenéra Bokroše sedí na trestné lavici Barinka. Hostujícímu trenérovi se nelíbilo, že rozhodčí nevyloučili Jasečka, který skočil pod nohy unikajícímu Čechovi.