ZLÍN - LIBEREC 2:1 (1:1, 0:0, 1:0), konec utkání
Falta je venku z klece, Liberec hraje power-play.
58:06
Začalo se hrát a Falta zatím zůstává v brance.
58:06
Liberec sehraje zápas v přesilovce. Dvě minuty za držení dostal Rachůnek. Hostující trenér si okamžitě vybral oddechový čas.
57:24
Liberec je kompletní a má poslední šanci vyrovnat.
56:58
Domácí Král po odpískání gól, Jiruš mu dal pěstí, ale rozhodčí vylučuje oba.
55:24
V okamžiku, kdy síly vyrovnaly zahákoval Procházka Čecha a je vyloučený. Domácí hráč se svíjel na ledě, Čermák protestoval a rozhodčí mu udělil desetiminutový trest.
54:14
Okál je na ledě, Zlín hraje další přesilovku.
53:59
Zlín vede 2:1. V momentě, kdy naskočil hostující Richter na led, střílel Hamrlík od modré, brankář Falta vyrazil puk jen před sebe a Král pohotově dorážel.
53:23
Znovu úřaduje hlavní rozhodčí, který vylučuje Tomajka za nedovolené bránění. Zlín bude hrát přesilovku čtyři na tři.
52:14
Utkání sleduje 4160 platících diváků. Síly na ledě se vyrovnaly, vyloučený je Okál za podražení. Domácí kapitán se pak ještě chvíli hádal s rozhodčím, ale nepomohlo mu to.
51:56
Tentokrát je to přesilovka pro Zlín. Za nedovolené bránění je vyloučený Richter.
50:33
Liberec má po přesilovce, ale vytvořil si několik velmi dobrých šancí. Po nahrávce Podkonického byl Čermák sám na levém kruhu, ale přestřelil. Po něm Vampola na pravém kruhu pálil, Murín vyrazil jenom před sebe, ale z dorážky neuspěl ani Krstev.
48:03
Rozhodčí posoudil hereckou vložku hostujícího Víška jako podražení od Barinky. Zlín se tedy bude bránit.
47:08
Dvojice Král, Okál málem opakovala golovou spolupráci. Král vyhrál buly, Okál střílel po ledě bekhendem, ale brankář Falta byl na místě.
46:58
Konec přesilovky. Zlín měl dobré možnosti. Melenovský a po něm Melenovský se ocitli před brankářem, ale ani jeden nevyřešil situaci ideálně.
44:58
Další přesilovka Zlína, po chybě hostů se řítil do šance Záhorovský, kterého musel podrazit Klimenta.
43:33
Další nevyužitá přesilovka, Zlín zahrozil pouze tvrdou ranou Blaťáka od modré.
:41:33
Za faul loktrem na Barinku putuje na trestnou lavici Krstev. Zlínský útočník byl dost otřesený, na střídačku mu museli pomáhat spoluhráči.
41:11
Tvrdou střela Zubíčka ztlumil Falta jenom před sebe, ale Zlínští měli k dorážce daleko, takže puk stačil liberecký brankář schoval pod lapačkou.
40:21
Kanonýr Vaic se snažil přehrát Murína, ale brankář se nenechal zaskočil a puk směřující k tyčce zachytil.
40:01
40:00
Konec třetiny. V jejím závěru ji ovládaly emoce, které se z hlediště přenesly i na led.
38:17
Šance Liberce: po vhazování střílel z levého kruhu Vaic, ale gólman Murín byl připravený.
37:19
Po několika chybách čárových rozhodčích vzplály na ledě emoce.
34:12
Obehraná písnička, Liberec přesilovku nevyužil, nedostal se do vyložených šancí. Domácí hrozli úniky Rachůnka a Okála.
32:12
Stadion bouří, protože je vyloučený domácí hráč. Centr Král putuje na trestnou lavici za hákování.
30:40
Hanzlík je na ledě, hosté jsou kompletní. Zlín sice minutu kombinoval v útočném pásmu, ale vyústila z toho pouze Hamrlíkova střela od modré.