43. kolo extraligy

Utkání komentuje Dušan Korel

PARDUBICE - ČESKÉ BUDĚJOVICE 4:5 (2:2, 0:1, 2:1 - 0:1) po prodloužení
61:51
České Budějovice vstřelily branku! Po chybě Lašáka se od modré trefil Posmyk a Budějovice vezou z Pardubic cenné dva body.
60:29
Za sekání je vyloučen domácí Sýkora, Jihočeši budou hrát 4 na 3.
60:16
Budějovice jsou v plném počtu.
60:01
60:00
Konec třetí třetiny, bude se prodlužovat.
58:13
Kotaška dostává dvě minuty plus deset minut osobní trest za úder do hlavy, Pardubice si před přesilovkou berou oddechový čas!
57:13
České Budějovice vstřelily branku! Puk se v útočném pásmu odrazil k Hudcovi, který přesně zamířil a překonal ležícího Lašáka. Asistence: Brabenec, Gřegořek.
56:40
České Budějovice se zoufale snaží o vyrovnání, jejich útoky ale narážejí na soustředěnou obranu domácích.
54:27
Domácí jsou v plném počtu, Budějovice v přesilovce nebyly nebezpečné a sehrály ji bez větší šance.
52:50
Sýkora i v oslabení znovu prověřil Turka, ten si tentokrát se jeho ránou poradil.
52:27
Dvouminutový trest za nedovolené bránění dostal domácí bek Snopek.
50:19
Pardubice vstřelily branku! Domácí využily už třetí přesilovku v zápase a poprvé se dostávají do vedení. Dělovkou od modré se o to postaral Petr Sýkora. Asistence: Snopek, Čaloun.
49:16
Přesilovku si tentokrát vyzkoušejí domácí. Šanci jim k tomu dal hostující Mertl, který putuje k časoměřičům na dvě minuty za podražení.
46:16
Domácí jsou v plném počtu a poté, co stáhli hru od třetí třetiny na tři útoky (sedět zůstali Mikeska, Korhoň a Kolář), usilují o vedení.
46:16
Domácí obránce Havíř je vyloučen na dvě minuty za držení.
46:01
Pardubice vstřelily branku! Další teč přivedla Východočechy opět k vyrovnání. Tentokrát od modré střílel Hlinka a tečoval Rolínek - vyrovnáno - 3:3. Druhá asistence: Čaloun.
45:05
Na dvě minuty si odchází odpočinout hostující obránce Harant - hákování.
44:40
Kántorova střela prošla Turkovi pod vyrážečkou, ale nakonec těsně minula hostující branku.
43:30
Agilní domácí forvard Razingar v pádu chytře přihrál před branku, ale Koukal nedokázal poskakující puk usměrnit za Turkova záda.
41:15
Z pravého křídla tvrdě vypálil Blažek, Turek ale jeho nebezpečnou střelu betonem vyrazil.
40:01
40:00
Skončila druhá třetina. Zásahy brankářů: Lašák 10 - Turek 9. Třetí část hry začne přibližně v 19:47.
39:50
Střelou z úhlu zkoušel pozornost Turka Razingar, hostující brankář se ale nachytat nenechal.
39:10
Nájezd dvou českobudějovických hráčů na jediného obránce domácích skončil střelou Krátošky vedle.
37:21
Kátoška je na ledě.
36:30
Domácí se po dlouhém snažení usadili v útočném pásmu, kde předvedli pohlednou kombinační akci. Na jejím konci byl mezi kruhy Mikeska, jeho střela po ledě ale těsně minula českobudějovickou branku.
35:21
A další přesilovka. Početní výhodu si tentorát užijí domácí, Krátoška je vyloučen na dvě minuty za hákování.
33:20
Mudroch napálil puk od modré jen do tyče, Pardubice touží po vyrovnání.
31:20
Další hrubka domácích beků! Tentokrát Havíř nechal puk za vlastní brankou, dostal se k němu Hübl, ale z těžkého úhlu trefil jen Lašáka.