SPARTA - TŘINEC 4:0 (0:0, 3:0, 1:0) konec zápasu.
Konec utkání. Zápas sledovalo 5236 diváků.
Dvě minuty si vysloužil Ptáček za napadení.
58:53
Sparta v plném počtu.
58:49
Do nájezdu se dostal Padělek, ale jeho střel srazil Hanzlík. Padělek ještě nahrál Skořepovi, který však nedokázal puk zvednout.
58:10
Domácím se přesilovka nedaří. Třinečtí pečlivě vyhazují.
56:53
Vyloučený je Pácal za držení.
56:30
Třinec se ještě snaží se zápasem něco udělat, ale Sparta mu nedává šanci. Od modré vypálil Pácal, ale obránci domácích srazili puk vysoko nad branku.
56:01
Sparta je v pěti. Třinec nic zvláštního nevymyslel.
54:01
Do nájezdu se pokusil dostat Peterek, ale Ptáček se stihl všas vrátit. Peterek přesto ještě přihrál Polanskému. Ten puk tečoval a zároveň byl hákovaný Hlinkou.
52:37
Sparta je v pěti. Jedinou pěknou akci předvedl Tomas, který se proháčkoval až před branku. Tam mu však puk sebrali domácí a vyslali do nájezdu Špaňhela. Ten však vyslal na Biegla jen pomalou střelu, se kterou třinecký brankář neměl problém.
50:37
Stehlík dostal dvě minuty za vysokou hůl. Třinecký útočník Kudrna si odpykal desetiminutový trest, ale odešel do kabin.
50:07
Vykoukal si najel do útočného pásma a vystřelil. Biegl puk neudržel a pustil ho před sebe. Prostrčit do branky se ho ještě pokoušel Hlinka, ale netrefil ji.
47:50
Třinec se teď chvilku držel v útočném pásmu. Po pěkné kombinaci nakonec vystřelil Frolo. Bříza na puk dobře viděl a chytil ho do lapačky. V hale panuje uvolněná atmosféra, Sparta už se nikam nežene.
46:24
Třinec se snažil útočit, ale Sparta brání. Většinou ji stačí vyhodit puk do středního pásma. Teď se však před Biegla dostal Netík. Jeho střela skončila v náruči třineckého brankáře.
44:20
Sparta pokračuje v náporu a uzamkla Třinec v obranném pásmu. Pěkně kombinovala, ale k nebezpečné střele se nedostala.
42:40
Sparta vede už 4:0. Třinec jel do útoku, ale puk jim sebral Štrba. Nahrál Chabadovi, který se rozbruslil a vydal se do nájezdu. Naznačil střelu a položil si tím Biegla na led. Puk pak v pohodě zvedl a poslal pod horní víko.
40:01
Začala poslední třetina. Buly vyhrál Skořepa.
40:00
Konec druhé třetiny.
39:45
Sparta využívá třetí přesilovku a vede 3:0. Třinecké vyhození zachytil na modré Ptáček a poslal ho na druhou stranu Černoškovi. Jeho střela proletěla Bieglovi nad ramenem.
39:35
Sparta je v plném počtu a začíná jí zkrácená přesilovka.
39:08
Hlinka si našlápl a vystřelil z pravého kruhu. Do střely se mu pokoušel položit obránce Kroupa, ale puk ho přeletěl a skončil v Bieglově lapačce.
38:17
Počet sil na ledě se vyrovná. Kudrna v rohu praštil Kratěnu a dostal dvě plus deset minut za úder do hlavy. Sparťanský útočník odešel mírně otřesen do kabin.
37:25
Třinec byl teď v náporu a vybojoval si přesilovku. Vyloučený je Tabaček za držení.
36:27
Třinec se sice nastěhoval do útočné třetiny a kombinoval, ale ke střelám se moc nedostal. Za zmínku tak stojí jen Chmelířova střela od modré, kterou Bříza vyrazil před sebe. Tomasova dorážka trefila jen Břízovo rameno.
34:27
Chabada v rohu seknul Kudrnu a dostal dvě minuty.
33:30
Sparta zvyšuje na 2:0. Vykoukal poslal puk po modré čáře na Hanzlíka, který vystřelil. Puk však na modré zachytil Straka a poslal ho před branku na Kratěnu. Biegl nestačil zareagovat a Kratěna měl před sebou práznou branku.
33:17
Dvě minuty dostal Polanský za hákování.
32:54
V útočném pásmu se usadili hosté. Jejich střely však byly z velké dálky a pro Břízu neznamenaly nebezpečí.
31:27
Sparta se v úvodu přesilovky vyloženě trápila. Do útočného pásma se dostala až ve druhé třetině a za zmínku stojí jen Vykoukalova střela od modré, kterou mimo branku tečoval Straka.