46. kolo extraligy

Utkání komentuje Jiří Seidl

TŘINEC - ZNOJMO 4:3(2:2, 2:1, 0:0) Konec.
60:00
Konec zápasu. Třinec porazil Znojmo 4:3 a zvýšil své šance na postup do play-off.
59:38
Trvaj zůstal na střídačce. Znojmo hraje power-play, ale je to čtyři na čtyři.
59:38
Po dlouhé době, kdy se nehrálo, si Znojmo vzalo oddechový čas, což domácího gólmana Biegla rozzuřilo.
59:38
Ještě domácí trest. Před Bieglem se v oslabení zjevil Erat, byl podražen Výtiskem.
59:28
Znojmo neuneslo závěr. Bičánek je vyloučen za hrubost.
59:00
Domácí kombinují ve vlastním pásmů. Kontrolují zisk cenných tří bodů.
58:40
Třinec hraje pět na tři. Znojmo zřejmě přišlo io poslední naděje. Kudrnu narazil na hrazení hostující kapitán Pucher.
58:00
Přesilovka Třince. Ve středním kruhu se zmocnil puku Tomas, zahákoval ho Čakajík a zkomplikoval hostům cestu za vyrovnáním.
56:32
Domácí se i tentokrát ubránili, navíc ke konci oslabení ujel Peterek, ale jeho nahrávka nenašla adresáta.
54:32
Několik minut se nehrálo, protože diváci naházeli kelímky s pivem na střídačku Znojma.
54:32
Další přesilovka Znojma. Poté, co byl Kraus sražen v levém rohu, dostal Výtisk dvě minuty za vražení na hrazení.
53:58
2925 platících diváků sleduje klidnější pasáž hry...
52:10
K puku se dostal Ludvík, nabruslil až před domácí branku, ale jeho střelu Biegl ramenem vytěsnil.
51:08
Třinec hraje po dlouhé době v plném počtu. Znojmo dlouhou výhodu promarnilo.
49:50
Znojmu se stále nedaří usadit se v pásmu.
49:10
Na Mojžíšovo nahození před Bieglovu branku nikdo z hostů nedosáhl.
48:08
Třinci se po dvou minutách oslabení zatím daří vyhazovat puky. Jediná šance hostů byl skákavý puk z Dopitovy hole, který ale Biegl vytěsnil.
46:08
Hosté mají v dlouhé přesilovce šanci na obrat! Domácí Hašek dostal trest na pět minut a do konce utkání za sekání. Trest si za něj odsedí Hunkes.
45:03
Tesaříkova rána od modré končí v Trvajově lapačce.
44:55
Znojmo přesilovku přes několik slibných šancí nevyužilo.
42:55
Přesilovka Znojma. V době, kdy již bylo hlášeno vyloučení, střílel z prostoru mezi kruhy Štefanka, ale jeho střelu do levého horního rohu Biegl zneškodnil lapačkou. Vyloučen je Hašek za hákování.
41:10
Domácí dosáhli páté branky, ale do posunuté Trvajovy klece....
41:00
Po Peterkově přihrávce zpoza branky střílel z prostoru mezi kruhy Kudrna. Trvaj se štěstím vykryl.
40:30
Pucher se prodral přeed Biegla, vysekl efektní bekhendovou kliču, ale Biegl se stačil přesunout a zachytil puk do lapačky.
40:15
Znojmo je po delší době v plném počtu. Dopitův trest skončil.
40:01
40:00
Konec druhé třetiny. Její závěr byl hodně hektický. Domácí se v přesilovce čtyři na tři dostali do těsného vedení.
39:44
Před Trvajovu branku se vrhl Huna, ale gólman puk včas hokejkou vyrazil.
39:00
Hosté jsou už ve čtyřech. Z levého kruhu pálil na Trvaje Skořepa, ale puk byl sražen.