LIBEREC - SLAVIA 1:0 (0:0, 1:0, 0:0), konec utkání
60.00
Konec utkání
59:06
Beránek teď využil nedorozumění mezi obráncem a brankářem. Vypíchl puk a vypálil střelou švihem, která jen o kousek minula branku.
58:37
Vlasák za libereckou brankou zasáhl vysokou holí Krsteva a dostal dvě minuty. Za protesty si vysloužil ještě deset minut navíc.
57:12
Dvě minuty za nedovolené bránění si vysloužil Derner a Slavia má jednu z posledních příležitostí změnit výsledek.
56:36
Slavia je v plném počtu. Oslabení sehrála dobře. Liberec do tlaku nepustila, dokonce se chvíli držela v útočném pásmu.
54:36
Vyloučený je Prorok za faul loktem.
53:44
Ve skulince v obraně se k puku dostal Vampola a jel sám na Fraňka. Ten se však střelou z prostoru mezi kruhy nenechal překvapit a vyrazil ji.
52:11
Slavia stupňuje tlak, ale liberecká obrana pracuje spolehlivě a hosty do ničeho nepustí.
51:12
Liberec v plném počtu. Slavii se nedaří a domácí dobře brání.
50:02
Slavii začíná zkrácená přesilovka.
49:50
Duda si vyjel z pravého rohu a vystřelil švihem. Hnilička si prostor u tyčky pohlídal. Dorážet se ještě pokoušel Žižka, ale marně.
49:12
Za napadení dostal dvě minuty Krstev.
48:15
Velkou šanci spálil Šachl, který dostal přihrávku před branku. Byl sám před ležícím Fraňkem, ale puk poslal po bekhendové kličce vedle.
48:02
Liberec bude hrát ve čtyřech proti třem. Za držení dostal trest Divíšek.
46:32
Duda s Vampolou jsou vyloučení za vzájemnou potyčku. Oba za hrubost.
46:16
Rozsíval dojížděl puk, u kterého však byl dřív slavistický obránce. Rozsíval pak neudržel balanc, podjely mu brusle a on narazil do mantinelu. Na lavičku odjel za pomoci lékařů a pořadatel musel z ledu odškábat krev.
45:43
Oba týmy v plném počtu. Nebezpečnou střelu od modré vyslal na Hniličku Graňák. Liberecký brankář si s ní však poradil stejně jako s ostatními šancemi hostů. Jednou mu pomohla tyčka.
44:40
Slavia měla velkou šanci, když u levé tyčky Beránek nedokázal nadvakrát propasírovat puk do branky.
43:38
Růžička si bere oddechový čas. Na přesilovku jdou Beránek, Duda, Prorok a Novák.
43:37
Slavia bude hrát 45 vteřin ve čtyřech proti třem. Rataj je vyloučený za sekání.
42:22
Hrálo se bez přerušení a bez šancí. Dlouhou pasáž přerušil až rozhodčí vyloučením na obou stranách. Moravec si odpyká vysokou hůl a Divíšek nedovolené bránění.
40:01
Začala poslední třetina. Buly vyhrál Beránek.
40:00
Konec druhé třetiny. Ve vyrovnaném souboji má teď blíž k vítězství Liberec.
39:13
Liberec využívá přesilovku a vede 1:0. Z pravého kruhu vypálil Rataj a u protější tyčky dorazil puk do branky Procházka. Druhá asistence Krstev.
38:19
Žabka je vyloučený za napadení.
38:05
Velkou šanci si vytvořil čtvrtý liberecký útok. Pabiška vybojoval puk za brankou a nahrál Klimentovi, který vypálil z kluhu. Franěk puk vyráží.
37:25
Slavia nesehrála přesilovku moc dobře. Liberec pečlivě bránil. Akorát v závěru střílel od modré Novák. Puk proletěl kolem pravé tyčky.
35:25
Holub uprostřed hřiště sevřel kotouč a dostal dvě minuty.
34:28
Liberec se ubránil. Slavia si vytvořila solidní tlak, ale do výrazné šance se nedostala.