1. čtvrtfinále

Utkání komentuje Petra Kousalová

VÍTKOVICE - ZNOJMO 1:2 (0:0, 1:0, 0:1 - 0:1). prodloužení
68:55
Znojmo vyhrálo v prodloužení 2:1. Zdeněk Ondřej dorazil Střelu Nikolova od modré.
68:20
Kropáč dostal puk před branku. Stál k ní však zády a než se otočil puk mu utekl.
67:35
Hubáček teď natřikrát nepřekonal Trvaje. Odvedl však dobrou práci.
66:19
Vítkovičtí bojují o puk v útočném pásmu. Znojmu se nedaří zmocnit se puku a vyhodit. Drží ho však v nbzpečné vzdálenosti od branky. Ani vítkovické hráče nepouští před branku, kde by mohli dorážet.
64:40
Puk se odrazil k mantinelu k Kropáčovi, ten nahrál na modrou Kubošovi. Jeho střelu se ještě snažil Tečovat Köhler. Trvaj byl pozorný a zasáhl betony.
64:17
Po Bičánkově přihrávce to zkoušel Štefanka, ale marně. Jeho nepříiš razantní střelu Pinc chytil.
63:10
Před branku se tlačil Dopita. Trochu podcenil soupeřovy obránce. Jel lehkomyslně a Jasečko ho o puk obral.
62:18
Střela Ondřeje skončila v lapačce Marka Pince. Vítkovický brankář s ní neměl problémy, měl volný výhled.
61:09
Začíná se opatrně. Nikdo nechce udělat chybu.
60:01
Začíná prodloužení.
60:00
Konec třetí třetiny. Zápas potvrdil vyrovnanost obou soupeřů a dospěl do spravedlivého prodloužení. Prvním v letošním play-off.
58:27
Znojmo se ubránilo, ale Vítkovice odehrály nejlepší přesilovku v zápasu. Soupeře zamkly v přesilovkovém rozestavení, přesně přihrávaly a střílely.
57:54
Vítkovice hrají přesilovku výborně. Ke střelám se dostali Hudec, Jasečko i Burger. Trvaj odolává.
56:27
Znojmo bude hrát v oslabení. Trest za vysokou hůl si odpyká Štefanka.
55:15
Burger najel do pásma, objel branku. Neměl však komu přihrát. Puk tak poslal Vůjtkovi. Jeho přihrávku Marek Uram nezachytil. Pískalo se zakázané uvolnění.
54:21
Útočnou akci Znojma zastavilo postavení mimo hru. Štefanka byl ve třetině soupeře moc brzy.
53:23
Vítkovice jsou v plném počtu. Přesilovka Znojma má stále stejný ráz. Kombinace v útočném pásmu bez šancí a střel.
52:15
Po pláškově střele se puk odrazil k mantinelu, kde se po urputném boji Vítkovice osvobozují.