6. čtvrtfinále

Utkání komentuje Petra Kousalová

ZNOJMO - VÍTKOVICE 4:1 (1:0, 0:1, 3:0), konec zápasu
60:00
Konec zápasu. Znojmo poprvé ve své extraligové historii postupuje do semifinále.
58:13
Znojmo vede 4:1. Puk se odrazil k Ondřejovi a ten tak mohl jet s Pláškem dva na dva a bez problémů trefil prázdnou branku.
57:54
Vítkovice hrají bez brankáře.
57:54
Vítkovice si berou oddechový čas.
37:24
Burger vystřelil od pravého mantinelu. Trvaj puk přes Bičánka neviděl, ale pohotovým zákrokem lapačkou ho vyrazil.
56:38
Po Čakajíkově střela zachránila Pince tyčka.
55:54
Štefanka objel branku a snažil se puk prostrčit podél levé tyčky. Pinc chvíli nevěděl, kde puk je, ale nakonec ho schoval pod lapačku.
53:58
Znojmo se zase zvedlo a začalo napadat Vítkovickou rozehrávku. Hra je teď hodně rozkouskovaná a plná tvrdých osobních soubojů.
52:44
Vítkovice sehrály oslabení velice aktivně. Trvaj musel několikrát zasahovat proti střelám od modré. Znojmo se do útočné třetiny skoro nedostalo.
50:44
Procházka dostal dvě minuty za držení.
49:15
Znojmo se uzamklo v obranném pásmu. Vítkovice se snaží prosadit, ale neúspěšně.
47:29
Znojmo zvyšuje na 3:1. Štefanka nahrál Mikulíkovi, který si počkal až se obránce před ním položí na led a z levého kruhu vystřelil mezi ruku a tělo Pince.
46:53
Znojmo si zahraje přesilovku. Dvě minuty si vysloužil Polák za nedovolené bránění.
45:56
Znojmo vede 2:1. Dopita zavezl po pravé straně puk do pásma a nahrál Ludvíkovi do prostoru mezi kruhy. Ten se trefil nad vyrážečku.
43:44
Hráči teď puky jen odevzdávají. Oba týmy vyčkávají na chybu soupeře. Do útočních třetin se moc neženou. Radši brání.
42:10
Vítkovice jsou v plném počtu. Znojmo opět nepředvedlo žádnou výraznou akci. Tvrdě vystřelili Plášek s Ondřejem.
41:24
Do šance v oslabení se znovu dostával Irgl. Čakajík ho však před branku nepustil.
40:10
Pucher si od mantinelu najel před branku, ale Phillip mu skočil pod nohy a dostal dvě minuty.