SLAVIA - ČESKÉ BUDĚJOVICE 0:2 (0:0, 0:0, 0:2). Konec
Konec utkání. Budějovice vítězí 2:0 a v sérii vedou 1:0 na zápasy.
Přesilovka Budějovic. Sup je vyloučen za hákování. Je zřejmě rozhodnuto.
58:35
Do dalšího nájezdu se hnal Šimánek, ale Sup se s ním stačil vrátit.
57:42
Budějovice zvyšují na 2:0! Budějovice využívají i klasickou přesilovku. Vydarený trefuje od modré přesně levý růžek branky nad Fraňkovou lapačkou.
57:11
Slavia útočí i ve čtyřech. Donutila hosty zahrát na zakázané uvolnění.
56:40
Bednář se v oslabení dostal ke střele z pravého kruhu. Turek vyráží.
55:35
Budějovice vedou 1:0, využívají přesilovku pět na tři. Tomáš Vak sám pro sebe vyhrál buly, rázem byl sám před brankou a bekhendovým blajfákem překonal Fraňka. POkračuje přesilovka pět na čtyři.
55:28
Franěk kryje Posmykovu ránu. Předtím čelil snad čtyřem střelám.
54:30
Budějovice hrají pět na tři - minutu a šestnáct vteřin. Graňák zasáhl vysokou holí Kotrlu a vyfasoval trest na dvě plus dvě minuty.
54:15
Hosté jsou v pěti.
54:09
Do nájezdu se dostal Vydarený, ale v pádu bekhendový blafák nedotáhl a minul.
53:42
Slavia má po přesilovce. Domácí tým hrál v šesti.
53:18
Hudcovu ránu v oslabení Franěk vyráží.
52:53
Tomicovu ránu zleva s přehledem likviduje Turek.
52:15
Přesilovka Slavie. Za vysokou hůl, kterou viděli snad jen rozhodčí, je vyloučen Hřebejk.
52:00
Zápas sleduje 12.011 diváků.
51:19
Zakázané uvolnění Budějovic.
50:12
Kotrla se uvolnil za brankou a z těžkého úhlu nahodil zleva na Fraňka, ten puk tlumí betony a odpaluje do rohu.
49:52
Harant zamotal hlavu domácímu bekovi Pojkarovi, byl atakován, přesto stihl puk posunout k Fraňkovi.