ZNOJMO - SPARTA 1:6 (0:2, 1:2, 0:2), konec utkání
60:00
59:00
Diváci tleskají domácím hráčům za celou sezonu.
54:20
Zápas se už prakticky jen dohrává. Hraje se většinou ve středu kluziště bez šancí.
52:17
Sparta využívá přesilovku a vede 6:1. Marek projel do rozhozené obrany, před brankou nahrál na druhou stranu Hlinkovi, který bez potíží zasunul do odkryté branky.
51:44
Mikulík neudržel nervy a dvakrát vrazil ránu Hanzlíkovi do obličeje. Ten předtím jen lehce sekl hokejkou. Znojemský útočník dostává dvě plus dvě minuty za hrubost, sparťan pouze dvě. Sparta bude hrát 28 vteřin pět na tři.
50:11
Hanzlíka sestřelil Beroun, který putuje na trestnou lavici za faul loktem. Znojmo se bude bránit.
48:09
Znojmo už ví, že se zápasem nic neudělá. Hráči jsou odevzdaní, naopak Sparta hraje s lehkostí.
46:02
Sparta využívá přesilovku a vede 5:1. Napoprvé trefil Jan Marek tyč, ale podruhé už bekhendem zasunul k pravé tyčce. Suchan byl rozhozený a nestačil se přesunout. Asistence: Straka.
44:05
Mojžíš se provinil hákováním a je vyloučený. Přesilovku bude hrát pro změnu Sparta.
43:01
Sparta přečkala i dlouhé pětiminutové oslabení a je v plném počtu. Pro domácí je zkrátka Břízova branka zakletá.
41:45
Znojmo tlačí, dostává se do zakončení, ale má velkou smůlu. Žádná střela ani dorážka se neujala.
40:01
Začala třetí třetina. Pokračuje znojemská přesilovka.
40:00
Konec druhé třetiny. Znojmo si v přesilovce vytvořilo jedinou šanci, a to když vyražený puk vracel do branky Dopita, ale nemířil přesně.
38:01
Bude se vylučovat. Na ledě zůstali ležet Mikulík a Tabaček. Na trestnou lavici však půjde sparťan Pilař za hrubý faul do hlavy. Pilař dostává zcela zaslouženě pět minut plus do konce utkání.
35:59
Sparta v poklidu kontroluje vývoj utkání.
33:31
Trvaj po inkasované brance okamžitě odjel na střídačku a podruhé v sérii jej nahrazuje Jaroslav Suchan.
33:31
Sparta vede už 4:1. Domácí špatně střídali a Ton se řítil zcela sám na branku. Zakončil střelou po ledě, trefil se přesně mezi Trvajovy betony. Asistence: Chabada.
32:59
Znojmo dvojnásobnou přesilovku trestuhodně promarnilo a kromě Mikulíkovy střely brankáře Břízu vůbec neohrozilo. Sparta je v plném počtu.