5. finále play-off

Utkání komentuje Tomáš Hlavinka

SLAVIA - SPARTA 3:2 (1:1, 1:1, 1:0), zápas skončil
60:00
Sparta už nic nevymyslela, utkání končí. Finálová série tedy bude pokračovat v pátek v T-Mobile Aréně.
59:54
Vyloučen byl ještě obránce Novák.
59:45
Pět minut + trest do konce utkání dostane za sekání gólman Sparty Bříza, který byl už na cestě na střídačku a sekl pronikajícího Hrušku. Do branky Sparty se na pravděpodobně posledních 15 vteřin dostal Marek Schwarz.
59:06
Sparta se do útočného pásma dostává nahazovanými puky, slávisté hru ve středním pásmu kontrolujou.
56:55
Slavia vyhazuje na zakázané uvolnění. Sparta se nadechuje k závěrečnému tlaku, Slavia se zatím úspěšně brání.
55:30
Pronikající Hlinka byl ve středním pásmu stažen Prorokem, hraje se ale dál.
54:09
Do velké šance se dostal Kopecký, z prostoru mezi kruhy ale Břízovu branku přestřelil.
52:54
Do úniku se dostal Beránek, který přebruslil Ptáčka, ten mu ale ještě stihnul zvednout hůl a zabránil tak střele.
52:08
Slavia zatlačila Spartu do obranného pásma a napadá její rozehrávku.
50:41
Sparta se tlaku Slavie ubránila, nepustila ji do žádné šance.
49:44
Tomica je na ledě, Slavii začíná zkrácená přesilová hra.
48:41
Poměr hráčů na ledě se srovná, Hanzlík je přísně vyloučen za sekání, když podrazil forčekujícího Pojkara.
47:44
Tomica udeřil Kratěnu do obličeje a dostane menší trest za hru vysokou holí.
45:49
Slavia využívá početní výhodu, vede 3:2. Sparťanský gólman neudržel Žižkovo nahození, Divíšek objel Břízu a zasunul do odkryté branky.
44:50
Nováku střelu od modré Bříza s problémy vyrazil, k dorážce se žádný ze slávistů nedostal.
43:51
Bude se vylučovat, Michal Dragoun dostane dvě minuty za faul na Hrušku za sparťanskou brankou.
42:01
Slavia se snaží překvapit Spartu rychlým gólem, její kombinace ale končí v útočném pásmu.
40:01
Třetí třetina byla zahájena.
40:00
Skončila druhá třetina, ve které padly dva góly. Hraje se pěkný hokej, žádný z týmu nemá nijak navrch, Sparta vždy dokázala srovnat jednogólový náskok Slavie.