ČESKO - SLOVINSKO

Druhé vystoupení hokejistů na MS v Rize komentují Tomáš Hlavinka a Jiří Kovařík

ČESKO - SLOVINSKO 5:4(4:1, 1:2, 0:1), utkání skončilo.
60:00
Třetí třetina skončila, aktivnější byli v závěru Slovinci a nakonec dali zasloužený gól. Český tým už má jistý postup do osmifinále turnaje.
59:59
Slovinci nakonec ještě snižují na 5:4, Razinger využil odkryté branky a z úhlu pohodlně skóroval.
59:35
Slovinci se nadechli k závěrečnému náporu a drží Čechy v obranném pásmu, český tým teď podržel Hnilička.
58:15
Rodman si najížděl před prázdnou branku na Sotlarovu přihrávku, ale puk netrefil.
57:57
Tenkrát půjde na dvě minuty za držení na trestnou lavici, trenér Slovinců František Výborný si bere oddechový čas.
57:30
Kopitar střílel nebezpečně z otočky, ale z levého kruhu mířil vedle.
56:20
Bulis se prosmýkl mezi dvěma obránci a mohl jít na Kristana, ale ke střele se nakonec nedostal.
55:00
Český tým je pořád aktivnější, soupeře drželdlouho pod tlakem v obranném pásmu.
53:55
Čeští hráči opět útočí, gól mohl dát Rolínek, ale Kristan opět bezchybně zasáhl.
52:21
Slovinský tým je kompletní. Dvojnásobné přesilovce se s obtížemi ubránil.
52:15
Sám před bránou byl Bednář, ale udělal kličku navíc a Kristan mu kotouč vypíchl.
51:08
Slovinci už brání ve čtyrech.
50:21
Budeme hrát 5 na 3, Vidmar si pujde sednout za hákování. Trenér českých hokejistů Alois Hadamczik si bere oddechový čas.
49:08
Další přesilová hra pro český tým, nedovoleného bránění se dopustil Rodman.
48:52
Slovinci jsou kompletní.
47:50
Krajíček střílel od modré, Kristan puk s problémy vyrazil před sebe, dorážející Bednář ležícího gólmana ale přehodit nedokázal.