2. kolo extraligy

Utkání komentuje Michal Cirmaciu

ČESKÉ BUDĚJOVICE - PLZEŇ 3:0 (0:0, 3:0, 0:0) Konec.
60:00
Konec zápasu. Budějovice díky třem brankám v prostřední třetině porazili Plzeň 3:0. Gólman Turek udržel čisté konto.
59:28
Už se jenom dohrává.
58:23
Přesilovka Budějovic pět na tři - 64 vteřin. Vyloučen je Derner za pád pod nohy.
58:22
Vak je na ledě.
57:28
Bude se hrát čtyři na čtyři. Na trestnou lavici odjel Rataj za napadení.
56:22
Přesilovka Plzně. Domácí se snaží dohonit hosty v počtu vyloučení. Na trestnou lavici odjel Vak za podražení.
55:59
Domácí jsou v plném počtu.
55:40
Opět v oslabení unikl Sailer po pravém křídle, vypálil, ale Málek poslal puk zákrokem vyrážečkou do rohu.
54:59
Brabenec obral o puk Benáka, ale nedral se do útoku, raději na jistotu odehrál za sebe.
53:59
Přesilovka Plzně. Vyloučen je Mucha, za podražení Šindela, který se řítil na Turka.
52:27
Po nevyužité přesilovce Plzně se hra uklidnila, probíhá převážně ve středním pásmu.
50:46
A na ledě je i Vydarený. Domácí tříbrankové vedení udrželi a pokračují v pěti.
50:19
Brabenec je na ledě. Hosté v přesilovce dobře kombinovali, ale málo stříleli. Dvakrát se o střelu pokuil Benák, jednou Trnka. Pak ale puk vyhodil z pásma domácí bek Kutlák.
48:46
Plzeň si zahraje pět na tři - 92 vteřin. Za držení hole je vyloučen Vydarený.
48:19
Přesilovka Plzně. Vyloučen byl Brabenec za nedovolené bránění.
47:29
Mezi domácí obránce si najel Král, šel sám na Turka, před brankovištěm vystřelil, ale domácí gólman střelu zlikvidoval a drží čisté konto.
47:16
Chvilku se nehraje. Na trestné lavici pro hosty se rozbila dvířka, údržbáři je spravují.
46:52
Derner se vrátil z trestné lavice. Domácí se už tolik dopředu neženou. Nejnebezpečnější akci měli už v první minutě výhody, kdy Kutlák dostal po kombinaci puk na kruh, ale netrefil Málkovu branku.