9. kolo extraligy

Utkání komentuje Michal Cirmaciu

ČESKÉ BUDĚJOVICE - VÍTKOVICE 1:2 (0:0, 0:1, 1:1). Konec
60:00
Konec zápasu. Vítkovice vítězí počtvrté za sebou, lídra poráží na jeho ledě 2:1. Domácí se dostali až půl minuty před koncem k power-play, ale místo ohrožení Štěpánka málem inkasovali potřetí z hole Burgra do prázdné branky.
58:54
Bude se vhazovat na obranné modré Vítkovic. Domácí si vzali time-out.
58:15
Brabenec vypálil po přejetí modré čáry. Štěpánek kryje. HOstům se daří vyhazovat puky.
58:00
Domácí jsou také v plném počtu.
56:35
Začíná přesilovka Vítkovic.
56:00
Po pravici brankáře Štěpánka se strhla bitka. Vyloučeni jsou Nedorost (2+2+10) a hostující bek Gulaši (2 minuty). Bude se půl minuty hrát čtyři na čtyři. Ale až po odklizení odpadků z ledu...
54:35
Přesilovka Budějovic. Jurečka za Štěpánkovou brankou podrazil Brabence.
53:22
Káňa nahrál Kropáčovi, který ze tří kroků těsně minul pravou tyč Turkovy branky. Akci sledovalo 5214 diváků, kteří dnes na hokej dorazili.
53:09
Hra nabrala na obrátkách. Z obou stran se hraje rychlý kombinační hokej. Diváci se předváděnou hrou obou týmů dobře baví.
51:28
Zatím asi Nejhezčí akce zápasu. Kropáč přejel modrou, nahrál Káňovi, jeho prudkou ránu po ledě Turek vyrazil do rohu.
50:34
Budějovice snižují - 1:2. Štěpánek ztartil puk při rozehrávce za brankou, Gulaš ho nahrál před brankoviště Květoňovi. Ten nejprve trefil vracejícího se hostujícího gólmana, ale druhou ranou jej již překonal.
49:10
Pokračuje se pět na pět, na led už se vrátil i Brabenec.
48:30
Šimíček je na ledě, začíná přesilovka hostů.
48:16
Při hře čtyři na čtyři se hraje jenom před Štěpánkem, naposledy pálil Hřebejk, ale do střely mu padl Kuboš, takže k brance vůbec neprošla.
47:10
A je po přesilovce. Tomáška zasáhl vysokou holí Brabenec a míří na trestnou lavici.
46:30
Přesilovka Budějovic. Vyloučen je hostující Šimíček za sekání, když u střídačky trefil Květoně.
44:51
Vítkovice využívají přesilovku - 0:2. Hosté domácímu týmu předvedli, jak sehrát přesilovkovou kombinaci. Irgl nahrál před branku Hubáčkovi, který zvedl puk nad Turkovu vyrážečku.