předehrávka 12. kola extraligy

Utkání komentuje Miroslav Najdek

VÍTKOVICE - LITVÍNOV 3:1 (0:1, 1:0, 2:0). Konec
60:00
Konec utkání. Domácí i přes několik závarů udrželi vedení 3:1 a vyhráli zápas, ve kterém byli povětšinou horším týmem. Jiří Šlégr si na první vítězství po svém návratu do Litvínova musí ještě počkat.
58:40
Rozhodnout mohl Hubáček, který se zmocnil puku, z vlastní třetiny pálil na opuštěnou branku, ale minul ji.
58:30
Přesilovka Litvínova. Vyloučen je Šimíček za krosček. Litvínov hraje šest na čtyři. Vhazuje se po levici Pince.
58:18
Litvínov zahajuje power-play. Vhazuje se po levici Pince.
58:18
Oddechový čas hostů. A budou se snažit zvrátit nepříznivý stav. V posledních minutách třetí třetiny se snaží nastřelovat puk před Pince a vytvářrt závar. Domácí brankář ale zatím všechny puky schovává.
56:30
Ostravané už hrají v pohodě. drží puk na hokejkách a hosté vypadají rezignovaně.
53:20
Další tutovku měl na hokejce Hubáček, který si najel mezi kruhy na přihrávku Burgra zpoza branky. Ale trefil pouze Hübla do chráničů.
51:43
Vítkovice využívají další přesilovku - 3:1. Burger jako falešný obránce přihrál od modré na levý bod pro vhazování Hubáčkovi a jeho tvrdá rána se otřela o litvínovského brankáře, pravou tyč a zapadla do branky.
51:16
Přesilovka Vítkovic. Vyloučen je Trávníček za držení hole.
48:13
Hosté přesilovku nevyužili. Dostali se pouze do jedné dobré šance. Po levém křídle ujel Trávníček, z kruhu hledal sklinu mezi Pincovými betony, ale domácí brankář puk vyrazil.
46:13
Přesilovka Litvínova. Vyloučen je Krenželok za nedovolené bránění.
55:30
Z levé strany ohrozil Hübla Procházka. Litvínovský brankář puk vykopl.
45:36
Vítkovice využívají přesilovku - 2:1. Domácí hráli dlouho přesilovku mizerně, ale nakonec ji využívají. V závěru rozhýbal obranu Hubáček, jeho střelu Hübl jenom vyrazil a Irgl už neměl problém doklepnout puk za jeho záda.
43:51
Přesilovka Vítkovic. Vyloučen je Punčochář za nedovolené bránění.
43:20
Krenželok přejel s pukem za útočnou modrou, okamžitě napřáhl a orazítkoval levou tyč Hüblovy branky.
41:48
Po levém křídle pronikl rychle domácí Procházka, prudce vystřelil. Hübl jeho ránu zneškodnil, ale trefila ho do nechráněného místa ve výstroji, takže zůstal chvíli otřesen na ledě. Nicméně pokračuje ve hře.
40:01
Byla zahájena 3. třetina.
40:00
Konec druhé třetiny. Domácí sice byli povětšinu třetiny pod tlakem, ale z náhodné střely se jim povedlo vyrovnat.
38:42
Z pravého kruhu nepříjemně pálil Irgl a Hübl na poslední chvíli vymrštil svůj pravý beton a střelu vyrazil.