ČESKÉ BUDĚJOVICE - PARDUBICE 5:2 (0:0, 3:2, 2:0), konec
60:00
59:44
Vyloučený je Posmyk za faul loktem.
58:31
Tvrdík je na ledě. Domácí byli celé dvě minuty v pásmu. Lašák měl několikrát štěstí, Budějovice ho nesčetnými střeleckými pokusy dokonale zaměstnali. Diváci jsou v euforii.

České Budějovice:
Turek - Macháček, Gřegořek, Posmyk, Vydarený, Toman, Kutlák, Mucha - Hudec, Hübl, Brabenec - Kotrla, Vak, Veselý - Šimánek, Nedorost, Sailer - Květoň, Gulaš, Hřebejk.
Pardubice:
Lašák - Čech, M. Šeda, Snopek, Havíř, Koma, Čáslava, Linhart - Mrázek, Blažek, Ondřej - Sýkora, Hlinka, Rolinek - Čaloun, Tvrdík, Pivko - Kolář, Koukal, Starý.
56:31
Vyloučený je hostující Tvrdík za hákování.
56:27
Ke střele z pravé strany se dostal Brabenec, Lašák puk ztlumil.
55:26
Do koncovky se dvakrát dostal Vak, potřetí Kotrla, brankář Lašák má plno práce, všechny rány povyrážel.
54:40
Ke střele z levého kruhu se dostal Pivko, Turek kotouč srazil za branku.
53:00
Stadionem probíhají mexické vlny. Hra se už uvolnila, je uvolněná, Pardubice jsou vláčnější, domácí si vedení v klidu hlídají.
50:18
Budějovice vedou už 5:2. Domácí jeli dva na jednoho, Vak přebruslil beka Čecha, Sailer mu poslal přihrávku a jihočeský centr jen nastavil hokejkou, kterou kotouč usměrnil k tyči.
47:42
Vak se vrátil po desetiminutovém trestu. Sýkora pálil z úhlu, Turek jeho ránu vyrazil betonem.
47:28
Vyloučený je Vydarený za podražení Pivka. Hostující hráč však hodně přihrál.
46:44
Budějovice vedou 4:2. Hübl od mantinelu předložil puk před branku Hudcovi, který ze tří metrů zamířil přesně mezi Lašákovy betony.
45:56
Na Kutláka jeli dva protihráči, ale domácí obránce obětavě vyrazil kotouč z hole Tvrdíka.
44:52
Kotrla objel branku a pokoušel se zakončil u protější tyčky. Lašák se ale stačil přesunout. Vzápětí se dostal puk na modrou k Vydarenému, jehož bombu pardubický brankář vykopl betonem.
43:23
Puk vylétl do hlediště a trefil jednu paní do obličeje. Už jsou u ní lékaři a ošetřují ji.
43:09
První pořádná střela v přesilovce. Čech nahrál Čalounovi, jehož bombu ztlumil Turek na hrudníku.
41:23
Domácí Kotrla dostal dvě minuty za podražení Havíře. Pardubice budou hrát přesilovku.