LITVÍNOV - PLZEŇ

Hokejová extraliga, 32. kolo

LITVÍNOV - PLZEŇ 2:5 (0:3, 0:1, 2:1). Konec
60:00
Konec utkání. Litvínov jej ještě dokázal v závěrečné třetině zdramatizovat, ale na body nedosáhl.
59:51
Plzeň v power-play zvyšuje na 5:2. Fabuš poslal Zelenku do brejku a ten z pravé strany zamířil do prázdné branky Litvínova.
59:15
Litvínov hraje power-play pět na pět.

Litvínov: J. Hübl - Šlégr, Hranáč, L. Poživil, Nikolov, Skuhrovec, Gýna, Morava - Kubinčák, Reichel, Prorok - Trávníček, Branda, Jenáček - Jánský, Lukeš, Bednařík - Černý, Kopecký, Sklenička
Plzeň: Málek - Čakajík, V. Čech, Nedoma, Martinec, Pulpán, Malinský - Matějovský, Fabuš, Zelenka - Vampola, Šaffer, Kracík - Důras, Šindel, Adamský.
59:15
Přesilovka Plzně. Domácí se hnali za kontaktním gólem, Šlégr pálil, puk se dostal za branku. A přichází trest pro domácí. Jánský je vyloučen za sekání. Opět je zaházenáb plocha. Plzeň si vyžádala oddechový čas.
58:19
Plzeň se urbánila. Nedoma je zpátky na ledě.
57:02
Šance Litvínova. Kubinčák nahrál přes brankoviště na Jenáčka, ten byl sám před odkrytou brankou, ale puk tam usměrnit nedokázal.
56:19
Poslední šance domácích na zvrat. Vyloučen byl Nedoma za hákování.
54:38
V oslabení se k puku dostal Prorok, řítil se na Málka, ale včas ho zakřižoval obránce Malinský, který se mu vrhl pod nohy a puk mu čistě hokejkou vypíchl. Domácí se dožadovali trestného střílení, protože Malinskému při zákroku hůl vypadla z ruky. Pokračuje se ale ve hře.
54:10
Litvínovskou euforii zmrazil výrok rozhodčího Poláka, který vyloučil autora druhého gólu domácích POživila za nedovolené bránění.
53:57
Litvínov využívá i výhodu pět na čtyři a snižuje na 2:4. Nikolov pálil, puk se odrazil k Poživilovi, který puk po ledě zasunul pod Málkem do branky.
53:48
Kubinčák vypálil z pravé strany, trefil Málka do krku.
53:03
Litvínov snižuje - 1:4. Pět vtřin po vyloučení Fabuše Reichel vyhrál buly, Kubinčák si nabruslil před Málka a připravil ho o čisté konto.
52:58
Litvínov si zahraje pět na tři - minutu 31 vteřin. Fabuš byl vyloučen za hru vysokou holí. Domácí trenér Sýkora si vybral oddechový čas.
52:29
Přesilovka Litvínova. Málek si poradil se střelami Reichla i proroka. Druhou Reichlovu ale nedoma odpálil mimo hrací plochu a byl vyloučen za zdržování hry.
51:40
Litvínov je v plném počtu.
51:10
Plzeň kontroluje hru. Domácí se snaží útočit i ve čtyřech. Šlégr nahazuje puk před branku, ale Bednařík ani Trávníček na teč nedosáhli.
49:40
Přesilovka Plzně. Domácí rezignují. Další zbytečný faul předvedl Prorok, který je vyloučen za hru vysokou holí. Ĺitvínovští fanoušci pomalu opuštějí stadion.
48:41
Domácí jsou v plném počtu. Plzeň se do útoku netlačila, spokojila se s tím, že uběhly další dbvě minuty.
46:56
Ostrá rána Vratislava Čecha "sestřelila" domácímu gólmanovi Hüblovi brankářskou masku.