TŘINEC - LIBEREC

Druhé utkání čtvrtfinále hokejového play-off

TŘINEC - LIBEREC 4:1 (2:0, 2:0, 0:1). Konec
60:00
Konec. Třinec poráží Liberec jednoznačně 4:1 a vyrovnává stav série na 2:2. Pokračuje se v pondělí v Liberci.
59:38
Pletka v obrovské příležitosti nepřehodil ležícího Čechmánka.
59:17
Přesilovka Liberce. Říhu narazil na mantinel Tomajko, a domácí rebel si to nenechal líbit - hrubost.

Třinec: Čechmánek - Tesařík D. Seman, Výtisk, Frühauf, Pácal, Kroupa, Frolo - Kolusz, Štefanka, Skořepa - Hlouch, Peterek, Martynek - Korhoň, L. Říha, Tomas - J. Daneček ml., Steber, Pavelek.
Liberec: Hnilička - Moravec, Jiruš, Krstev, Zíb, Žabka, Kočí, Rýgl - Novák, Podkonický, Pletka - Klimenta, Plodek, Víšek - Tomajko, Šachl, Dušek - O. Hruška, Pabiška, S. Procházka.
58:46
A oba týmy jsou už regulérně v pěti.
58:30
Hlasatel chybně oznámil, že se hraje pět na pět, LIberec tak skutečně hrál, přestože ještě nevypršel Žabkův trest. Nicméně hra po dohadech pokračuje.
58:08
Už je to klasická přesilovka pět na čtyři.
56:46
Žabka je vyloučen za sekání. Neudržel nervy a dostal osobní trest, po něm druhý, vyfasoval tedy automaticky trest do konce utkání. Třinec hraje čtyři na tři.
56:31
Po Moravcově ráně od modré zazvonila branková konstrukce za Čechmánkovými zády.
56:08
Oboustranné vyloučení. Liberecký Podkonický (hrubost) a domácí Pavelek (nedovolené bránění).
55:23
Třinec se bez vážnějších potíží ubránil.
55:08
Martynek vyfasoval osobní desetiminutový trest za nesportovní chování.
53:23
Přesilovka Liberce. Kolusz podrazil Moravce, který zakládal rychlý protiútok hostů. Zápas sleduje 4273 diváků.
52:38
Mezi kruhy bekhendem dorážel Pletka. Čechmánek levým betonem puk vytěsnil.
52:18
Třinec v přesilovce spíš kontroloval hru. Liberec je v plném počtu.
51:09
Skořepa se drze prosmýkl mezi dvěma obránci. Jeho střelu asi ze tří metrů ale končí v Šindelářově výstroji.
50:18
Přesilovka Třince. Jiruš povalil dotírajícího Štefanku a je vyloučen za nedovolené bránění.
50:00
Do konce základní hrací doby zbývá deset minut a nevypadá to, že by Liberec sebral síly na to, aby vydřel prodloužení.