SLAVIA - ČESKÉ BUDĚJOVICE

Šesté utkání čtvrtfinále hokejového play-off

SLAVIA - ČESKÉ BUDĚJOVICE 1:4 (1:0, 0:1, 0:3). Konec
60:00
Konec. Budějovice vyřadily Slavii 4:2 na zápasy. Za výkon od druhé třetiny si vítězství zasloužily. Kaňkou na jinak nádherném utkání je neuznaný vedoucí gól Slavie na sklonku druhé třetiny.
59:54
Budějovice dávají Slavii ránu z milosti - 1:4. Vak v přečíslení nahrál Kotrlovi, který překonal Hronka.
59:00
Poslední minuta, Budějovičtí fanoušci už oslavují.

Slavia: Hronek - Hlavačka, Graňák, Kolařík Žižka, Drtina, Jass, Vašíček - Bednář, Beránek, Tomica - D. Hruška, Rataj, Sup - Vondrka, Červenka, Dlouhý - Borovanský, Jelínek, Havel.
České Budějovice: Turek - Toman, Gřegořek, Kutlák, Mucha, Vydarený, Posmyk, Vágner, Bolf - M. Hudec, Hübl, Stantien - , Sailer, Šimánek, Hřebejk - Mertl, Vak, Kotrla - Gulaš, L. Květoň, Hašek.
57:59
Vakovu bombu zastavil Hronek.
57:36
Sailer se prosmýkl podél levého hrazení, předložil puk Šimánkovi, ten ale Hronka nepřekonal.
57:00
Slavii se nedaří přelstít urputnou jihočeskou obranu.
55:31
Sup znovu jenom těsně míjí.
54:59
Hruškovu střelu zblokoval do ochranné sítě Kutlák.
54:00
Žižka z prostoru mezi kruhy těsně minul.
53:24
Budějovice držely dlouho puk u Hronkovy branky, kam jej nakonec nahodil Hübl. Slávistický gólman chytá do lapačky a přerušuje.
52:38
Zleva najížděl na Turka sám Tomica, trefil ale Turka do masky.
52:16
Zakázané uvolnění Budějovic. Puk tam při náporu Slavie uklidil Posmyk.
50:36
Budějovice využívají přesilovku - 3:1. Hřebejk se z pravého kruhu trefil přesně ke vzdálenější tyči Hronkovy branky.
49:33
V oslabení se ke sřele dostal Červenka. Turek ji kryje.
49:21
Přesilovka Budějovic. Tlak Slavie přerušil Graňákův faul. Domácí bek se dopustil sekání.
49:05
Hruška nabil z rohu Vašíčkovi. Do jeho rány ale jeden z bránících hráčů padl. Hraje se fantastický hokej.
48:00
Zničehonic se do slávistického pásma vřítil Hašek. Hronek si ale povyjel a střelu ukryl ve výstroji.
47:37
Ofenzívní výpad Slavie zastavuje postavení mimo hru. Domácí dřou, ale zatím jim to není nic platné.