ČESKÉ BUDĚJOVICE - PARDUBICE 3:0 (2:0, 0:0, 1:0), Konec.
60:00
Konec. Budějovice vítězí 3:0 a snižují stav semifinálové série na 1:2
58:52
Turek kryje Linhartovo nahození. Minutka ho dělí od premiérového čistého konta v play-off. Diváci oslavují výhru.
58:10
Dohrává se. Na pardubické střídačce zůstalo jen torzo hráčů. Opory už kouč Říha poslal do šatny.

České Budějovice:
Turek - Toman, Gřegořek, Mucha, Kutlák, Posmyk, Vydarený, Bolf - Hudec, Hübl, Hřebejk - Šimánek, Brabenec, Sailer - Mertl, Vak, Kotrla - Květoň, Stantien, Hašek - Gulaš.
Pardubice:
Lašák - Píša, Čáslava, Snopek, Havíř, Linhart, Čech, Šeda - Sýkora, Hlinka, Rolinek - Čaloun, Pucher, Pivko - Kolář, Koukal, Ondřej - Andrašovský, Blažek, Cetkovský - Mrázek.
57:26
Je rozhodnuto - 3:0. Kotrla sebral při rozehrávce puk Čechovi, Vakovu střelu vyrazil Lašák jen k Mertlovi, který zblízka pohodlně trefil odkrytou branku.
56:53
Lašáka prověřil střelou z ostrého úhlu zleva Hübl.
55:52
Pardubice jsou kvůli zbrklému zakkázanému uvolnění domácích nastěhovaní před Turkem.
54:54
Hudec s Hüblem najížděli dva na jednoho, Hudec ae nenahrál nejlépe a Hübl pálil z nulového úhlu. Tato střela nemohla Lašáka zaskočit.
54:25
Šimánkovu střelu od modré vyrazil Lašák do ochranné sítě. Domácím se dař držet hru daleko od Turka.
53:27
Oba týmy jsou v pěti.
52:27
Budějovice v přesilovce čtyřui na tři vůbec nic nevymyslely, už se hraje čtyři na čtyři.
51:27
Bude se hrát čtyři na tři. Rolinek vyvážel puk a přepadl přes Sailerovu hokejku - podražení.
51:14
Budějovice hrají 72 vteřin pět na tři. Havíř hákoval Sailera.
50:54
Posmykova střekla končí u Lašáka, který se snažil přemístit.
50:27
Přesilovka Budějovic. Za hákování je vyloučen Pivko.
49:58
Hřebejk operoval s pukem v levém kruhu, ale když se dostal ke střele, měl zablokovanou hůl.
49:27
Stantien nahrál do druhé vlny Kutlákovi, jeho ránu Lašák neudržel, ale nikdo z Budějovic se k dorážce nedstal. Rychlému protiútoku domácích předcházely zmatky v obraně Jihočechů.
47:51
Zakázané uvolnění Budějovic.
46:30
Budějovice se víc soustředí na obranu. Pardubice se do hry zatím moc nedostávají.
44:30
Oboustranné vyloučení. Za zájemnou potyčku u Turkovy branky jsou vyloučeni Koukal s Vydareným (oba 2+2 minuty za hrubost) a Kolář s Kotrlou (oba hrubost). Hraje se dál pět na pět.